Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. héten becsült súly 2400...

36. héten becsült súly 2400 gramm nagyon kevés? És rosszat jelent a 2. érettségű lepény?

Figyelt kérdés
Doki mondta hogy nem lesz nagy baba sem hosszra sem súlyra max 3kg lesz,de én is és apuka sem vagyunk nagy emberek. Mikor kitért a doki a lepény érettségre megkérdezte dohányzom e de soha nem dohámyoztam csak a párom szívja de nem előttem.Ezzel a lepénnyel azért még lehet húzni egy ideig?Sokszor elnehezedik a pocakom és fájdogál lent de nem görcsöl. És sajnos faros a babám.
2013. júl. 31. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

nem baj...3 kg egyáltalán nem kicsi..csak mostanában a 4 kg.os babók közt :)


amúgy nekem a végén 3 kg-ra saccolták a gyereket és 3700 lett...

2013. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan ennyire becsülték, végül a kiírt napon, 3380 grammal és 53 cm-rel született.
2013. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Nyugi!!Semmi baj nincs azzal,hogy nem lesz nagy babád!!Nekem a 36.héten 3200g-ra becsülték meg a kisfiamat,3300g-al született és 55 centivel 40+3 hetesen :)

De van egy ismerősöm,akinek szintén kisfia van,2500g-al és 51 centivel született makk egészségesen! :)

A lepény érettségével sincs semmi baj!Nekem 38 hetesen már III.fokban volt érett..én is meg voltam ijedve nagyon,hogy meddig fog még levegőt kapni odabent a babám,de nem kellett volna,mert attól,hogy II. vagy III.fokban érett,a lepény még nagyon jól eltudja végezni a dolgát!!

Nekem is megkérdezték a szülés hetén amikor áramlást néztek,hogy dohányzom-e és mondtam,hogy nem.Általában azoknak szokott hamarabb meszesedni,akik dohányozna vagy isznak alkoholt terhesség alatt(nekem bent mondták a kórházban),de így a vége felé ez természetes,hogy elöregszik a lepény.Szóval 38 hetesen nekem már III.fokban volt érett,még is csak 40+3 hetesen szültem,és makk egészséges a kisfiam,volt még bent elég oxigénje is,a szülés reggelén csináltak amnioszkópiát,kristálytiszta volt a m.víz :)

Még van arra is esély,hogy megfordul,bár lehet,hogy az most már kicsit fájna.Nekem a 30.héttől fejvégű volt a babám,sajnos ebben nem tudok neked segíteni.A kórházban a szobatársamnak is faros volt a babája még a 40.héten is,befektették és várták,hogy megfordul-e..azt mondták neki először,hogy megpróbálják természetes úton megszüleszteni,aztán végül még is csak császározták..nem vajúdott egy percet sem, a szülőszobán előkészítették a császárhoz és meglett a kislánya.

Könnyű szülést neked.


3 hós baba anyukája

2013. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 36 hetesen 2460 gramm volt, 3. as lepény, és 39+5re szültem, 3000 gramm lett és 54 centi :-) szóval nincs okod félni.

Egy 9 napos kislány anyukája. :-)

2013. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!