Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorszájgörcs 29 hetesen mitöl?

Irén24 kérdése:

Gyomorszájgörcs 29 hetesen mitöl?

Figyelt kérdés
már voltam igy olyan 2 hete is hogy nagyon görcsölt a gyomorszájam és utána hasmenésem lett ,ma megint el kezdte reggel néha bele görcsöl elmul jönn újra de mitöl lehet? nem merek enni se inni sem voltatok már igy?
2013. aug. 1. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem inkább jobboldalon fáj? Mikor volt utoljára laborod? Említsd meg az orvosodnak, biztos ami biztos. Esetleg májenzimet érdemes lenne nézetni.
2013. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Középenn fenn a gyomorszáj görcsöl ,volt a 4 hete laborom
2013. aug. 1. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor figyelni kell hogy milyen ételre reagálsz így. De azért kérhetnél mégis egy újabb labort. Nekem 4 nap különbség telt el 2 máj érték laborvizsgálat között, és ég és föld a különbség. Nekem terhességi kolesztázisom lett így a végére, a májam elég tropa de kapok kezelést. Persze nem ijesztgetni akarlak csak nekem tök véletlenül derült ki, és szerencsére kiderült.
2013. aug. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van / volt ilyenem. Rengeteg sav okozta, és néha bizonyos ételek. Rájöttem, hogy mitől jön el, azokat mind kihagyom az étrendből.De persze hallgass az előttem szólóra, egy labor sohasem árt és ha már egyszer ilyen fejlett az orvostudomány, csak járjanak utána, hogy mitől is van.

Egyszer vírus is okozott ilyet nálam, mármint hasmenés és hasonlók, akkor már annyira görcsöltem, hogy vettem egy No-spát. Jobban lettem.

Jobbulást neked és menj orvoshoz! Biztos, ami biztos.

2013. aug. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem refluxnak tűnik...

a savas ételek okozzák (zsíros, fűszeres, csoki, kávé...), + baba is átrendezte már a belső szerveidet, jobban nyomja a beleket/gyomorszájat.

a sav marja a gyomorszájat, és ettől érzed a görcsöket

orvosnak mindenképpen szólj erről és a labort is kérjed!

2013. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen volt nekem is,de hasmenés nélkül, szülés után elmúlt varázsütésre. De persze azért fő a biztonság, nézess mégegy labort.
2013. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!