Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kérdés Bényi doktor azt...

A kérdés Bényi doktor azt hiszi hülye vagyok?

Figyelt kérdés
36hetes kismama vagyok a váci kórházban jártam havi rendszerességgel magánrendelésre egy dokihoz, közölte, hogy majd a héten aláír valami papírt és úgy akkor bejön majd a szüléshez, erre a szituáció magánrendelés és közli, hogy neki a 34-35héten le kellett volna pecsételnie a kis könyvemet, hogy ő bejöjjön a szüléshez így sajnos nem tud elvállalni.a kérdés Bényi doktor azt hiszi hülye vagyok?

2013. aug. 4. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. aug. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
36héten aláír valami papírt
2013. aug. 4. 08:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Eléggé annak nézett... :S
2013. aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem hiszi, tudja.
2013. aug. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
A kérdés az, hogy a orvos mi fog szólni es hogy of hozzád állni igy, hogy rossz hírét kelted.
2013. aug. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen, ez egy nagy kamu.....
2013. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem hazudok,és így történt amúgy pedig nem keltem rossz hírét,mert jó orvos,nála szültem a második fiamat,de ez nagyon mélyen érintett,hogy ezt tette velünk
2013. aug. 4. 09:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
AZért ez így durva...:O
2013. aug. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a kérdésemet fogom törölni csak érdekelt más is járt e ilyen szerencsétlenül,nem keltem rossz hírét még egyszer mondom nagyon közvetlen és jó szakember csak szerintem a pénz miatt és a rengeteg betege miatt válogatásba kezdett,de ez akkor sem volt szép,hogy így hazudjon akkor legyen őszinte és mondja azt nem tud vállalni hozzá jártam havi szinten és ha problémám volt nem kevés pénzt beleöltünk és most szülés előtt itt vagyok orvos nélkül.
2013. aug. 4. 09:50
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugy értettem, h a story kamu hanem amit be akart adni neked.
2013. aug. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!