Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az amnioszkópiás vizsgálatot...

Az amnioszkópiás vizsgálatot mikor és kiknek csinálják? Fájdalmas, hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 39+6 hetesen (hétfőn) kerültem be a kórházba tágulási vérzéssel.Amikor bementünk a mentővel,akkor megvizsgáltak,mondták 1 ujjnyi a méhszáj és akkor csináltak aminoszkópiát is..egyáltalán nem fáj..ugyan úgy kitágítottak kacsával mint mikor leveszik a kenetet..egy fém csövet dugnak be a hüvelybe aminek a végén van egy lámpa,és úgy nézi meg a doki,hogy tiszta-e a m.víz.Nekem az volt..bent tartottak a kórházban,csüt.-re voltam kiírva,azon a napon csináltak még egy amniót,akkor is minden rendben volt.Mondta a doki 1 max 2 nap múlva szülés lesz,mert nagyon feszül a burok.Ez volt csüt. délelőtt,pénteken hajnalban már a szülőszobán feküdtem.Délután meglett a kisfiam :)


3 hós fiú anyukája

2013. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40+1 voltam mikor csinálták. Én teljesen zárt voltam ezért nem is tudta teljesen megcsinálni,de iszonyatosan fàjt!!! Még aznAp császároztak de nekem még az sem fájt annyira mint az amnio,mikor műtét után fel kellett állnom. Ha szépen nyitva vagy valamennyire nem gáz,de ha nem...
2013. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megint 2es vagyok.

Általában (ha nincs semmi extra) akkor a kiírt időpont után nézegetik...

2013. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 39. héttől nézték. 3 ilyenhez volt szerencsém. Nem volt kellemes, még mondtam is a dokinak, hogy reméltem, hogy meg fogom úszni. A világító csövet a méhszájon át dugják fel, így ha valakinek zárt a méhszája, lehet kellemetlen a vizsgálat, és előfordulhat utána pecsételő vérzés is. Van, akinél a szülést is beindítja.
2013. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!