Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már egyáltalán nem fog elmúlni...

Már egyáltalán nem fog elmúlni teljesen az aranyér?

Figyelt kérdés

27 hetes kismama vagyok. Régebben volt 1-2 alkalommal aranyerem, de néhány nap kezelés után teljesen elmúlt.

Mostanában naponta többször is megy a hasam, gondolom emiatt is lett múlt héten aranyerem. 2 napig alig birtam felállni és leülni, mintha kést forgattak volna ott. Ülőmunkám van, ezért pénteken már azt hittem állva fogom ledolgozni a munkanapomat.

Ma 5-ik napja használok kúpot és krémet is, már egész jól visszahúzódott, de teljesen nem múlt el, még mindig olyan borsószemnyi.

Most már ez igy lessz a szülésig? Császármetszés lesz, igy legalább ezzel akkor nem lesz gond, de létezik, hogy a baba is nyomja?

Mik a tapasztalatok ilyen téren?



2013. aug. 5. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok mindentől függ.

Főként, hogy milyen lesz a székleted a terhesség alatt, illetve szülés után.

Nekem 1 aranyerem lett a terhességem alatt, aztán szülés után beteg lettem (emésztő szervrendszeri, gyomor, belek...), hosszú időn át küzdöttem a székrekedéssel, még a mai napig vannak gondok, és azóta már 3 aranyerem van, ebből most már kettő (eddig csak 1 volt) külső, a másik még belül van. És ezek bizony bizonyos időközönként kijönnek.

De ha te is székrekedéses leszel, vagy sok ülőmunkát fogsz végezni, kevésbé mozogsz, nem táplálkozol majd megfelelően, beteg ne legyél, mint én:), akkor ez végigkísérthet akár az egész életedben. És ez bármikor újra kijöhet. Vagy lehet több.

2013. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már csak 3 hetet dolgozok és nem minden nap kell bemennem, itthol igyekszek nem űlni.

Székrekedésem szerencsére már 5 nincs, mióta kivették az epehólyagomat, azóta van ez a gyakori hasmenés. Ez nem is változott a terhesség alatt, csak gyakoribb lett, napi 2 helyett, naponta 3-4 alkalommal is "rám jön".

2013. aug. 5. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem is kivették az epehólyagomat és nálam azzal kezdődött minden. Én pont székrekedéses lettem utána. Majd pedig jöttek a betegségeim. Amik szintén nem tettek-tesznek jót a dolgoknak.:(

2013. aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!