Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most tudtam meg, hogy terhes...

Most tudtam meg, hogy terhes vagyok kb 5 hetes és lehet egyáltalán a terhesség ideje alatt kávét fogyasztani? Jó nem sokat és nem is erőset, csak néha meg kívánom az ízét és gyengét szoktam inni instant kávét és sok tejporral.

Figyelt kérdés
2008. jún. 29. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet kávét inni, csak próbáld meg minél gyengébben inni, sok tejjel. Gratula a babához!! 16 hetes kismami
2008. jún. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.
2008. jún. 29. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Manapság már nagyon eltérőek a vélemények.

Az erős kávé fogyasztása nem ajánlott. Amit te iszol szerintem nem káros,meg nem is erős.

Én napi szinten inttam rendes főzött kávét vagy instant kávét és minden rendben volt.( A kisfiam 3 hónapos és egészséges.)

Igyál nyugodtan,hogyha alacsony a vérnyomásod legalább feldobja egy kicsit és nem fogsz szédelegni.

2008. jún. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet kévét inni .Ha gyengét iszol az nem árt,nekem a védőnő mondta,hogy csak presszókávét ne igyak.Sőt akinek alacsony a vérnyomása ajánlani is szokták. Én is kávézom. Boldog baba várást.25 hetes kismama
2008. jún. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat, a párom óvott a kávétól attól félt, hogy ártok a kicsinek.
2008. jún. 29. 08:45
 6/7 anonim ***** válasza:
igyál amíg bírsz...én nem sokáig tudtam. Kb a 6.-7-héttől rosszul voltam...:D
2008. jún. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem mondta is a védőnő hogy igyak kávét néha kólát mert nagyon alacsony volt a vérnyomásom.Bár csak reggel ittam egy 3:1.Szerintem ha nem viszed túlzásba akkor nem lesz baj.


2 hós kisfiú anyukája

2008. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!