Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor számít egy nő "mindenórá...

Mikor számít egy nő "mindenórás" kismamának?

Figyelt kérdés

Amikor már nem számítana a baba koraszülöttnek és bármikor indulna meg a szülés normálisnak mondható az idő?

Amikor a kiírt napon tart?

Amikor már túlhordja a babát?


2013. aug. 9. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a kiirt idő elött 1-2 héttel.
2013. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nagy általánosságban azt mondják, hogy kiírt időpont, plusz mínusz két hét, így a 38. héttől már mindenórásnak számít a kismama :)
2013. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)) Apósom mondogatja ezt mindig, te már ne cipekedj, ne csinálj ezt, azt, hisz mindenórás kismama vagy.Holnap töltöm be a 37. hetet:)

Néha már idegesít ezzel, mintha egész nap csak feküdnöm lehetne szülésig:)Ráadásul anno még túl is hordtam a kisebbik fiam egy héttel:)

2013. aug. 9. 11:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, ahogy a második írta. És amikor az ismerősök kérdezgettek, hogy mikor szülök, a kiírt nap előtti 2 hétben már én is azt mondtam, hogy bármikor.:) Én nem hordtam túl egyiket sem, pár nappal előbb jöttek.
2013. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak kedvesség az apósodtól, gondoskodás. Szerintem aranyos.
2013. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze, aranyos, de néha annyira túlaggódik dolgokat, hogy kiakaszt vele:)))

Bár az első gyereke 36 hétre lett meg, szerintem azért is gondolja így, viszont ha tényleg mindent betartanék amit mond akkor a szülésig lévő napokat-heteket kb ágyban felve felpolcot lábbal tölteném :D Ennyire azért nem érek rá a 2 fiam mellett:)))

2013. aug. 9. 16:28
 7/7 A kérdező kommentje:
*gyerekem
2013. aug. 9. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!