Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek baba lehet?

Szerintetek baba lehet?

Figyelt kérdés
Szeretném ki kérni a véleményeteket !!! Múlt hónapban 24 volt mensi ami 5 napig tartott !!! 31-én együtt voltunk a párommal védekezés nélkül. Ma 11-dike van. És azt vettem észre hogy kezd fájni a mellem, ha meg nyomogatom akkor csak egy picit érzem hogy fáj,de ha hasra fekszek akkor a kicsinél jobban! A mensimnek a hónap vége felé kellene meg jönnie . A mensim előtt szokott fájni a mellem , de most még nem szabad meg jönnie. lehet hogy baba lehet a dologba ?
2013. aug. 11. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Még túl korai ezt megmondani. Még várni kell.
2013. aug. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem valószínű.


-tünetnek túl korai lenne -> aktustól számítva két héten belül esélytelen, hogy bármit is érezz


-az aktus egyébként se olyan napon történt, amikor nagy lenne a valószínűsége a teherbeesésnek,

hisz az elmondásod alapján nincs rövid ciklusod (hisz a hónap végére várod) és a ciklus 8. napján voltatok együtt.


Fájhat a melled a közelgő ovulációtól is.

2013. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Cáfolom az előttem szólók válaszát,ugyanis a mell fájdalom,feszülés az egyik legkoraibb terhes tünet.Előfordulhat hogy már terhesség miatt fáj.
2013. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Mit cáfolsz?

Igen, LEHET a mellfájdalom tünet.

Igen, általában elég korán meg is jelenik ez a tünet.


Na de NEM a beágyazódás legelején!

Márpedig 11 nappal még csak maximum ott tarthat!

2013. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy baba hisz honap végén esedékes a mensi igy még peteérésed sem volt sztem...

Hány naposak a ciklusaid???Ez igy nem stimmel valami...

mensi utánn voltatok együtt nem valoszinű a baba ..

Tessék együtt lenni 2-3 naponta akkor esélyes!

Sok sikert 3 éves leányzó anyuja aki 16 hetes kismami..

A tünetek nekem csak a + teszt utánn jöttek de mindenki más.

2013. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Terhes tünetnek valóban korai, mindazonáltal nincs kőbe vésve, hogy csak ovukor lehet teherbe esni... Itt az én példám jóval ovu után estem teherbe ezt ugy hívják spontán peteérés. Mindenesetre kedves kérdező cárd ki a menses napját, addig ne görcsölj ezen. A terhesség legbiztosabb tünete a pozi teszt a felpuhult méh és az ultrahangos megerősítés. A többi tünet bármi mástól is lehet.
2013. aug. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak ám "túlképzett" emberek :D Mért kell mindig a berögződött,általános dolgokra adni? Igenis lehet nála terhes tünet,mért ne lehetne??Minden ember,minden test és minden terhesség más és más!! Én nem menstruáltam közel egy évig,mégis sikerült teherbe esnem...pedig még az orvosok is csak 20% esélyt láttak rá.
2013. aug. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat :) De azt hiszem rá jöttem hogy miért fáj a mellem . Bár eddig soha nem jelzett ovukor !!! Nálam 2 napja tart az ovu ,de még a mellem mindig fáj persze nem nagyon csak kicsit !!! De ha az előzőből nem sikerült majd most háta !! :)
2013. aug. 12. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!