Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nadrágbővítő vagy egy...

A nadrágbővítő vagy egy bandázs bevált nektek kismamanadrág helyett?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kényelmetlen. A bandázs a "megrövidült" felsők miatt bevállt, nem kell külön nagyobb felsőket vennem, de a kismamanadrágnál nincs kényelmesebb. A régi nadrágjaimban egyáltalán nem érzem jól magam, valamelyiket nem is tudom felvenni (vádliban és comban sem jó), pedig nem is híztam el.
2013. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi az a nadrágbővítő/bandázs? Hogy kell elképzelni őket?
2013. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bandazs olyan mint egy derekmelegito es a nadragbovito pedig egy gumis anyag amit a farmer gombjahoz rogzitesz es így akkor is tudod hordani amikor már begombolbi nem. Egyébként írd be googleba ed ad ki képet. Köszi a válaszokat várok meg azért több tapasztalatot.
2013. aug. 13. 13:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Én vettem kismamanadrágot, egy farmert és egy cicanadrágot. A cicanadrág egy 100% pamut naci volt, nagyon kényelmes, imádtam. A farmert sajnos hamar kinőttem, ameddig hordhattam volna addig meg túl meleg volt hozzá. Pedig azt is nagyon szerettem. A bandázst meg a bővítőt nem nagyon tudom elképzelni, igaz én híztam is és a végére hatalmas pocakom lett. Biztosan nem vált volna be nekem egyik sem...
2013. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél kismama nadrágokat hordtam, a másodiknál pedig csak bandázst a régi nadrágjaimmal. Nekem így is úgy is jó volt. :)
2013. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kismama nadrág! Nagyon kényelmes.
2013. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.szerintem fogok venni.
2013. aug. 13. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!