Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen a szex beindíthatja...

38 hetesen a szex beindíthatja a szülést?

Figyelt kérdés
Indítani akarnak, gondoltam megpróbálom "természetes" úton. Ilyenkor maga a szex, vagy a spermiumban van valamilyen "összetevő" amitől esetleg elindulhat?
2013. aug. 13. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt mondja a hagyomány, hogy igen.

No de ez nem teljesen igaz! A babóca akkor fog kijönni, amikor ki akar jönni:-) Sajna ezt házi praktikákkal befolyásolni nem igen lehet. Persze a próbálkozás ártani nem fog, de a legjobb az ha hagyja az ember a rendjét a dolgoknak:)


Miért akarnak indítani amúgy??

Nagyon drukkolok, hogy magától jöjjön!!!!


33+4hkm

2013. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a spermium tartalmaz oxitocint, az orgazmus meg spontán méhösszehúzódást okoz.
2013. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

39 hetes vagyok és nálunk még nem jött be. :)

Egyébként nálunk is tervezik az indítást, mivel arányaimhoz mérten túl nagy a baba, és első lesz, így mondták, hogy nem akarnak megkínozni.

2013. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En 41+1 hetes vagyok es elhiheted, hogy mar minden lehetseges praktikat kiprobaltam/tunk. Semmi.

Sajnos engem vasarnapnal elobb nem inditanak. :(

2013. aug. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát nem jött be, sőt sokkal komfortosabb lett közérzetem és a jóslók is elmúltak. Bármi ami indíthatna, inkább meggyőzte a babát arról hogy kellemes ott benn. :-) Holnap reggel indítanak,, még reménykedek hogy történik egy spontán indulás.
2013. aug. 15. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!