Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én tartom felháborítónak,...

Csak én tartom felháborítónak, hogy a brendon nem ad meg telefonos elérhetőséget es mindent csak személyesen lehet intézni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Én nem miért lenne az?
2013. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már többször beszéltem velük telefonon.
2013. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gabszem ***** válasza:
hát nagyon béna szerintem is, én egyszer akartam felhívni őket, mert nem az volt a csomagban amit vettünk és otthon derült ki, mondták hogy majd visszahívnak az üzletből, de nem hívtak...
2013. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor beszelhettel velük de nem mostanában az biztos....
2013. aug. 14. 18:34
 5/7 anonim ***** válasza:
ez elég gáz a 21. században... a számlán sincs feltüntetve telefonszám?
2013. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Kb. 4 hónapja beszéltem velük utoljára. Most is van telefonos elérhetőség a honlapjukon. Nem veszik fel, vagy mi a baj?
2013. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nemcsak szerinted, szerintem is az!

És igen valóban nem lehet őket felhívni telefonon, ugyanis csak egy központi számuk van, de az egyes üzleteknek nincs saját telefonjuk! Hihetetlen de így van!

Ha egy adott üzlettel szeretnél beszélni, be kell menned személyesen...nevetséges!

2013. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!