Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ha elfolyik a magzatvíz?

Nyuszóka3 kérdése:

Milyen ha elfolyik a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem a 37. hetemet. Estére hirtelen hasmenésem lett és hánytam is, hányás közben elfolyt valami amiről nem tudom eldönteni, hogy vizelet lehetett az erőlködéstől vagy pedig magzatvíz. Kb úgy fél deci lehetett, színtelen, szagtalan. És órák óta semmi azóta. Valaki tapasztalat? Holnap megyek dokihoz.

2013. aug. 15. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Magzat víz az egyfolytában folyik!
2013. aug. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Èn elôszôr azt hittem hogy bepisiltem,nekem is kb fel deci folyt el elôszôr színtelen szagtalan,aztàn erôlködtem egyet folyt megint,abbòl tudtam hogy az.Ha nyomtam egyet mindíg folyt,aztàn màr magàtòl is folyt ès folyt.:-) Olyan meleg volt ès olyan jò èrzès volt így visszagondolva. :-)Kèt betèttel ès egy törölközôvel a làbam között mentem be a kòrhàzba.Azòta folyt valami neked?Lehet hogy az volt?Ha holnap mèsz dokihoz úgyis megmondja.Egyèbkènt tök èrdekes hogy nekem kedden este21 òrakor kezdett elfolyni a vìz,19 òràt vajudtam ès a vajùdàs utolsò òràiba is folyt mèg amikor hànytam.A szülèsznôm azt mondta hogy a magzatvìz az nagy sok,nem is gondolja az ember.Hàt tènyleg sok.Mit mondott a doki? Majd írj Kedves kèrdezô.
2013. aug. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem éjszaka folyt el a víz és rendesen elontott. Kiszaladtam, ráultem a vécére és még ott is folyt. Utána már jottek a fájások is.


30 hkm

2013. aug. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én felálltam az asztaltól,és zutty.De nagyon sok.

Milyen érzés?Nekem egyáltalán nem olyan volt,mintha bepisiltem volna.És hiába jött először rengeteg,éreztem végig hogy folyik,mielőtt a műtőbe kerültem.

2013. aug. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem folyamatosan folydogált, áttetszö vagy enyhén rózsasínes, néha picit véres folyadék, tegyél betétet és nézd meg a ph értékét egy-két óra mulva
2013. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Voltam dokinál,de nem volt túl kedves velem...Kicsit ki is vagyok akadva...Mondtam neki,hogy mi történt és az volt a válasza,hogy akkor most döntsem már el,hogy "pisi kaki vagy magzatvíz" megvizsgált úgy,hogy azt hittem kipattanok a székből.Sajnos az orvosom szabin van és hozzá kellett mennem.Megviselte kicsit a lelki világom :-) De azt mondta,hogy nem lát magzatvíz szivárgást.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!! :-)
2013. aug. 16. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!