Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nem szed multivitamibt...

Aki nem szed multivitamibt leirna darabra h mennyi es milyen zöldséget gyümölcsot eszik?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Na most az a helyzet hogy nem rábeszélni akarlak de a mai zöldségből és gyümölcsből több kilót megkéne enned naponta hogy a napi vitamin szükségletedet fedezni tudd!

Főleg terhesen,mert ilyenkor sokkal több vitaminra,ásványi anyagra és nyomelemre van szüksége a szervezetednek!


De nyílván ezt te döntöd el,hogy mit szeretnél.Pl nálam nem marathat el nap zöldség gyümölcs nélkül.Nem a vitaminok miatt(mert tudom hogy azzal semmire nem megyek)bevallom őszintén hanme mert imádom.De azt hogy miből mennyit azt nem tudnám neked leirni.Én szedek terhesvitamint még a mai napig is 37hetes vagyok és iszom a vasat+kalciumot ritkán!!!

Minden jót neked!

2013. aug. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 petera6 ***** válasza:
Csak 1 doboz (30 szem) terhes vitamint szedtem be, úgy a 12. hétig. Szeretem a zöldséget, gyümölcsöt azért is eszem. Nem számolom ennyire pontosan, hogy miből hány db-ot eszem meg. Amennyi jól esik. Napi kb fél-1 kiló mondjuk, de van hogy kimaradnak napok, mert épp úgy alakul. Én ennél lazábban fogom fel a terhességet úgy hiszem.
2013. aug. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. aug. 19. 23:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!