Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33-34 hetes kismamik, mennyit...

33-34 hetes kismamik, mennyit hiztatok eddig? Vizesedtek már? Mekkora a pocakotok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:

En egyaltalan nem vizesedem. Eddig +6kgot sikerult felszednem, es a pocim sem nagy, 99cm:) Egyebkent kisfiut varok:)


34hkm

2013. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én ugyan 35 hetes vagyok.... de vizesedni csak akkor vizesedik fel kicsit a lábam, ha egész nap talpon vagyok, amúgy nem. Hízni nem híztam semmit. A pocim pedig hatalmas. Kisfiú lesz, hegyes is, ezért tűnik óriásinak.

2013. aug. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 16kilót híztam eddig,most vagyok 62kg.Szerencsére nem vizesedek.A pocim 103cm.Remélem nem nagyon nő már,mert attól tartok szét fogok durranni :-D

Egyébként én is fiút várok :-)

Boldog babavárást Mindenkinek!

34hkm

2013. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én 33 hetes vagyok.Mostanában kezdem észre venni hogy a lábfejem dagad.A kedvenc cipőm kezd szorítani.Hízni 10 kilót híztam eddig.A pocakom 104 centi.Mások szerint nem nagy, de engem már sok dologban kezd gátolni. :)
2013. aug. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok. 32+3 hetes vagyok. Csak a labam szokott dagadni foleg ha minnel tobbet talpon vagyok. 30 hetesen jartam plusz 12kg.nal (65kg) es akkor volt 101cm a pocim. Jovo heten merjuk legkozelebb. Sztem is es az ismeroseim szerint is eleg nagy a pocakom. Egyebkent nekem is kisfiam lesz. Boldog babavarast nektek.
2013. aug. 18. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 petera6 ***** válasza:
34+5 vagyok ma. És már majdnem 10 kilót híztam. Vizesedni nem vizesedek szerencsére, nincs rá hajlamom. 98 centis a hasam, ami szerintem nem hatalmas annyira. Remélem a baba sem lesz az :D Kislányt várunk.
2013. aug. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia 34 hetes vagyok eddig 9 kilót híztam a pocakom nagyobb az átlagnál :D Kislány lesz. Nem nagyon vizesedek.
2013. aug. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!