Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37hetes vagyok. Reggel nagy...

37hetes vagyok. Reggel nagy -nagy rugdalózásra ébredtem, nagyon lenn, a szemérem dombomnál éreztem kívülről is a mpozgást. Közben bele-bele hasított a fájdalom a hüvelyembe, és keményedésem is volt. Rendezgette a helyzetét a babóm? Talán beékelődött?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az utolsó honapban produkált ilye a kislányom. Már kezd helyezkedni a szüléshez:)!!!! Nálam az utolsó hóna végig olyan volt mintha izomlázam lett volna ott lent.



Dia - 6 hós anyuka

2008. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Befordult a célegyenesbe, és kicsi a hely már neki.


Jajj menjek már vasalni...:)))

2008. jún. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

befordult a célegyenesbe?

bármikor jöhet már?

:D

2008. jún. 30. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Azért az nem biztos, hogy ilyen gyorsan követeik egymást az események. Most már jó helyen van. És lehet, hogy napok, de az is lehet, hogy hetek múlva jön el a szülés.

Üdv, 38 hetes kismama

2008. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!