Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fogzás okozhatja, hogy...

A fogzás okozhatja, hogy babám 2 óránként felkel éjjel, amikor pedig alszik akkor sírdogál álmában?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, de vígasztaljon, hogy pár nap a legrosszabb, utána javulni fog.
2009. okt. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és ettől kezdve mikortól számíthatok fogacskára?
2009. okt. 29. 08:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém már hónapok óta ezt csinálja, de még mindig nincs fog:( na azért a 2 óránkénti ébredés szerencsére nem mindennapos! 7 hónapos.
2009. okt. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekünk három kemény napunk/éjszakánk volt, és kibújt a szép kis fogunk:-)
2009. okt. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igen nalunk minden alkalomal igy volt.
2009. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak zselék fogzásra ami zsibbasztja a fogínyt szerintem vegyél,nekünk nagyon bevált este amikor feküdt le bekentem és nyugodtan tudott aludni és amikor elment a hatása megint kezdett sírdogálni akkor megint bekentem,szerintem egy próbát megér és nem szenved a kicsi,tud pihenni.A gyógyszertárban kérdezd meg.
2009. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem szabad sűrűn kenni vele! nem is érdemes ezért elkezdeni, csak 15 percighat a dentinix és a többi lidokainos zselé és káros is az egészségre
2009. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!