Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32-33-34 hetes kismamik! Hogy...

32-33-34 hetes kismamik! Hogy alltok a babaszobaval? Vasarlassal? Kis ruhak mosasaval, vasalasaval?

Figyelt kérdés

Mikor fogjatok a kis rucikat mosni vasalni? En jelenleg 33 hetes vagyok es epp ezen agyalok. Mert szeretnem ha minnel frissebbek lennenek a ruhacskak, viszont nem szeretnem az utolso 2-3 hetre hagyni ... mert ha esetleg korabban jon satobbi. Nagyjabol mindene megvan mar a kicsinek egyebkent.

Meg hianyzik egy ket dolog pl a kisagy es a belevalo szett de ezt ajandekba kapjuk a honap vegen. Plusz egy ket aprosag pl. pelenka + popsikrem , nehany textil pelus + tartalek cumisuveg. Egyebkent mindene meg van mar.

Ti hogy alltok? Na es a lenyeg hogy vagytok??? :)


2013. aug. 19. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A nagyobb dolgok (babaágy, matrac, babakocsi, kád, ágynemű, szobaberendezések stb.) megvannak. Hiányzik még pár dolog, pl. pelenkázó szivacs, ruhák egy része, babaápoló holmik, kisolló stb, a héten tervezünk egy nagyobb vásárlást, mert mostanra fejeztük be a lakást, most lett összerakva a babaágy, gardróbszekrény. Amik megvannak ruhák, azokat sem mostam még ki, ráérek még vele, ha esetleg valamiért előbb jönne a baba, akkor majd kimossa a férjem. Azért sem tüsténkedek még ilyen téren, mert egyelőre dolgozok, és még jó pár hétig fogok is, és amikor már nem fogok dolgozni, nem szeretnék itthon unatkozni, jó, ha lesz mit csinálnom, amivel lefoglalom magam. Egyébként jól vagyok, minden nap bejárok busszal a munkahelyemre másik megyébe. Szerencsére ülőmunkát végzek, ami nem túl megerőltető, de a napi kb. 6 km séta a buszmegállóba és haza azért megvan. Egyedül a terhességi diabétesz keseríti meg a mindennapjaim, nagyon jó evő voltam és édesszájú, nehéz visszafogni magam, de a baba érdekében mindent. Szerencsére tudok aludni, nem kényelmetlen a pocakom sem, bár elég nagy, habár nem híztam sokat, azt sikerült mind a hasamra. A meleget is jól viseltem, akkor is dolgoztam, tartalékolok a szabival.
2013. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már javában mosom a babaholmit, hogy kihasználjam, hogy kint száríthatom a napon. Vasalni nem fogom. Nincs is vasalónk. :D Szerintem a héten készen is leszek vele.

Babaszobánk nem lesz, mert kicsi a lakás és egyébként is feleslegesnek tartom. Kiságy sincs, mert egy jó ideig velünk fog aludni.

A kórházba szükséges holmik még hiányoznak, de jövő héten azok is meglesznek.


Egyébként pici a hasam, mozgékony a lányka, és én is az vagyok még, leszámítva a hosszú lépcsőzések és emelkedőn felfelé gyaloglások okozta légszomjat. Jókat is alszom és nem igazán tudatosult még bennem, hogy már csak kb 7 hetem van a szülésig.

2013. aug. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én jelentem kész vagyok :D még egy adag vasalnivaló van, babahordozókat kell megvenni és a kádat, aztán ennyi :)


31 hikm

2013. aug. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

35 hetes vagyok, és még van mit csinálni:-)

Szekrényt összerakni mosni/vasalni és még a takarítassal sem vagyok kész:-(


De vígasztal a tudat, hogy ezek apróságok és mindjáfrt ittttttt a kislányom:-))

2013. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!