Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szent Imreben 300 napnal nem...

Szent Imreben 300 napnal nem regebbi hazassagi kell, vagy mar jo az eredeti is? Szülésznők?

Figyelt kérdés

Sziasztok! a lanyomat 2011-ben szultem ott, akkor meg 300 napnal nem regebbi hazassagi anyakonyvi kivonat kellett, de valahol azt olvastam, hogy most mar elfogadjak az eredetit is. jo lenne, semmi kedvem futkozni meg ezutan is...Szulesznot lehet még fogandi orovs nelkul? a lanyomnal ugyeletes dokinal (Tasi Robert) szultem, es fogadott szulesznom volt(vastagne nagy eva), szerintem iden is ezt a megoldast valasztanam, akkor tokeletes volt...de persze, csak ha van meg lehetoseg ilyenre...egyebkent november 4-re vagyok kiirva:-) talan meg nem vagyok elkesve a szuleszno felkeresere...:-) segitsegeteket koszonom!


29 hetes kismama


2013. aug. 21. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:
szülésznőt csak akkor fogadhatsz a Szent Imrében, ha van fogadott orvosod. (most márciusban szültem ott, és eredetileg én is csak szülésznőt akartam, de kiderült, hogy már nem lehet.)
2013. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!