Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti meddig szedtétek,...

Kismamák ti meddig szedtétek, szeditek a terhesvitamint? Mi a 20hétben járunk, és sok helyről hallottam h már nem fontos szedni. Első babámmal végig szedtem.

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én kb. félidőig szedtem.
2013. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is félidőig szedtem gravidát, aztán váltottam hippnatalra, plussz ehhez szedek ca,mg- ot. 24 hkm
2013. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Én nem szedtem eddig sem és nem is fogok. Sem orvos, sem védőnő nem erőszakoskodott, hogy szedjem. Első pár hétben folsav és magnézium, aztán csak a magnézium a fontos. Persze, ha normálisan tudsz étkezni, tényleg nincs is rá szükség. :)Ha ez nem megoldható, akkor is csak max. a 20. hétig szokták javasolni. Én így hallottam :)
2013. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sokan mondják ezt a félidőt :) A magnerotot továbbra is szedem én is!
2013. aug. 22. 18:32
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Vegig. Mindenbol tobb kell neked hiszen a magzat beloled taplalkozik es vesz el mindent. Inkabb menjel biztosra es szedjed. Azert van! Artani nem fog...
2013. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én kb. félidőnél kezdtem Elevitet és alig egy hétig szedtem, mert elvette az étvágyam. Ezen kívül magnerotot szedtem, de nem vagyok rendszeres szedő, úgyhogy sokszor kimaradt. Neo-ferro-folgammával ugyanúgy.
2013. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) A magnerot tuti marad.
2013. aug. 22. 18:44
 8/13 anonim ***** válasza:

En meg mindig szedem, artani nem art, es a babam is tok atlagos sulyu:))


35hkm

2013. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia!A babád fejlődésének megfelelően folyamatos vitamin, ásványianyag pótlás szükséges a három trimeszterben változó összetétellel.Lényeges, hogy természetes alapúak és minőségiek legyenek.Boldog babavárást!
2013. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én végig szedem a Gravidát. Ezen kívül orvosi utasításra 3x2 Magnerot, 2x1 Neo.Ferro-folgamma és Ca.
2013. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!