Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biokémiai terhesség vagy...

Biokémiai terhesség vagy méhen kivüli?

Figyelt kérdés
Túl vagyok 4 elhalt terhességen és 2 spontán vetélésen.Nyáron megműtöttek/szív alakú volt a méhem/.Hétfőn kellett volna megjönnie.Előtte 1 nappal csináltam az első tesztet,már akkor látszott.Nemvárt napján kis vérzésem volt, de másnap semmi.Szedem a Magne B6ot.Az a baj, hogy azóta sem erősödött a csík a teszten még reggeli vizeletből sem. Nagyon félek, hogy baj van.

2013. aug. 23. 06:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok tanácsolni, hogy az előzményekre való tekintettel, menj gyorsan orvoshoz, hogy esetleg tablettákkal tudják támogatni a terhességed, ha tényleg baba lesz a dologban. Gondolom még az orvos sem tud határozott választ adni a kérdésedre, mert nem sok mindent fog látni, de hormontablettát fel tud írni. Ne haragudj, hogy megkérdezem, de műtét után nem javasolta az orvos, hogy várj pár hónapot? Úgy tudom, ilyenkor egy kis szünetet szoktak tanácsolni.Remélem minden rendben lesz!:-)
2013. aug. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, hátha kell egy kis gyógyszeres rásegítés a megtapadáshoz. A te előéleteddel lehet, hogy indokolt lenne. Kis vérzés gyakori az elején, de azért orvos lásson.

Remélem minden rendben, és szülsz egy egészséges babát!

Sok sikert!

2013. aug. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megvártam a javasolt időt-2 ciklus.Ez a műtét nem volt olyan "komoly", mint egy küret. Elvileg a méhem alakja okozta az eddigi problémákat.Igaz, nem gondoltam volna, hogy rögtön teherbe esek,de jó lenne,ha megmaradna a baba végre több mint 3 év küszködés és fájdalom után.Nincs más panaszom-kopp,kopp-csak az az egy napos halvány vérzés, meg hogy nem erősödik a csík a teszteken. A dokim Debrecenben van, én meg SZSZB megyei, de már felhívtam a régi orvosomat, aki helyi,ma megyek hozzá. Egyelőre az lenne a fontos, hogy ne legyen méhen kivüli.
2013. aug. 23. 09:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként az összes többi lehetőség körbe lett járva, ami a bajokat okozhatta volna, de minden ok volt.
2013. aug. 23. 09:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy jó hét mulva kezdett erosodni a teszt, úgyhogy csak pozitívan állj a dolgokhoz.


31 hkm

2013. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!