Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megjött a cukorterheléses...

Megjött a cukorterheléses eredményem, szerencsére nem magas. Viszont a vizeletnél a Baktérium 1614-et mutat. Nincs semmilyen panaszom, ezért nem értem. Másnak is volt hasonlóan magas a baktérium?

Figyelt kérdés
Nekem eddig mindig jóval magasabb volt a megengedettnél, a doki mégsem adott eddig rá semmit. 27 hetes kismama
2013. aug. 23. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
húúú, az pedig elég nagy baj!!! menj vissza és kérj rá gyógyszert, a sok baktérium nagyon rossz!!!
2013. aug. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem eddig az összes baktérium szintem magasabb volt a normál tartománynál, volt hogy a 20szorosa. soha semmilyen gyógyszert nem kaptam rá, mert terhességnél normális hogy magasabb a baktérium szint. de lehet hogy csak rossz helyen fogtad meg a poharat, vagy aki a kartonozóba kiadta az fogta meg bacis kézzel. amíg az orvos nem mondja hogy baj van addig nem is kell aggódnod.
2013. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyelőre én is csak azért nem aggódom mert már az első vérvételen is 148-as volt az eredmény, a másodikon pedig 738 és akkor sem adott rá semmi.De mindenképpen rákérdezek! :)
2013. aug. 23. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!