Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretném különleges körülmény...

Szeretném különleges körülmények között meglepni szüleimet, hogy ismét nagyszülők lesznek, mert lesz tesója kisfiamnak. Hogyan mondjam meg nekik?

Figyelt kérdés
Van valami frappáns, eredeti ötletetek? Igazán különleges meglepit szeretnék, amire emlékezni fognak...
2009. okt. 30. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém volt, mert karácsonyra vártuk a kisebbiket. Így közöltük, hogy nem fogunk senkihez sem menni ünnepelni, mert fontosabb programunk lesz. Így is lett, 24-én reggel született meg a kicsi fiam.
2009. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tom mennyi idős a kisfiad.én arra gondoltam mi lenne ha megtanítanátok egy kis rövid szöveget és a végén elárulja nekik képzeljétek lesz kistesom.sztem megfogják zabálni.hirtelen ez jutott eszembe:)remélem segítettem
2009. okt. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Húúú, jók az ötletek, kisfiam, még csak 16 hónapos, beszélni az apa szón kívül mást nem mond...A kistesót mi május 18-ra várjuk...Már 11 hetes kismami vagyok, de még mindig nem tudom, szüleimet mivel örvendeztessem meg, hogy jön a kistesó. Valami ilyesmi ötletre gondoltam én is...De még nagyon nincs ötletem...
2009. okt. 30. 17:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Olvastam itt egyszer,hogy rejtvényt csinált a kismama és a nagyszülőknek kellett megfejteni.A megfejtés kistesó volt.
2009. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!