Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon az vagyok a tünetek...

Vajon az vagyok a tünetek alapján?

Figyelt kérdés

ÚGy 3 napja úgy érzem mintha nulla energiám lenne, nappal csak úgy hirtelen rámtör az émelygés,este pedig már konkrét rosszullétem van.a kajára sem bírok nézni..

Júliusban 24én jött meg,tehát már ideje volna,de őszintén szólva nem is emlékszem hogy a peteérés idejében voltunk e úgy együtt a férjemmel

Nemtervezzük a második babát,kisfiam 11 hós. Ő Is védekezés mellett fogant,de megsem fordult a fejemben az abortusz

Ha most is az vagyok...hát..jó helyre jönne,de nemterveztem ilyen hamar a másodikat.

Szóval szerintetek terhes lehetek ?? Tesztet eddig nem vettem.gondoltam a menses előtti rossz közérzetről van szó..de egyre rosszabb


2013. aug. 24. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
bocsi a kérdést - de hasonló cipőben járok - hogy-hogy védekezés mellett? mi történt akkor?
2013. aug. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Májproblémáim vannak,ezért nem szedhetek gyógyszert. Kisfiam pesszárium mellett fogant,most óvszert használunk.Mindig megnézzük utánna a gumit,nemláttam kiszakadva egyszer sem.
2013. aug. 25. 06:59
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem vegyél tesztet, akkor megbizonyosodsz róla, hogy baba van-e. A tünetek alapján lehet, hogy terhes vagy. Én most várom a másodikat, elég korai szakaszban vagyok még. Nekem 1-én kellett volna megjönnie, de feltűnt, hogy igen aluszékony vagyok, illetve reggelente elkezdtem émelyegni. Aztán a teszt egyértelművé tette, hogy jön a kistesó. :-) Azóta egészen délelőttig húzódik a rosszullét, meg este is kijön, szintén nem bírok ételre nézni. Az első baba nem tervezett volt, de őt észre sem vettem, mert megvolt rendesen és semmi bajom nem volt. Majd kicsattantam az energiától :D Szóval, ha mostanra kéne megjönnie, akkor teszt már kimutatja! Majd írd meg mi lett.

2013. aug. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A másodikkal ilyen tüneteim voltak :) Ha jó helyre jön, akkor csak jöjjön :)

Kíváncsian várom, hogy lesz-e tesó :)

2013. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Holnap veszek tesztet..megírom az eredményt ;-)
2013. aug. 25. 19:45
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok,nekem ugyan ilyen tüneteim voltak :) Várjuk az eredményt :)

20hkm :)

2013. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na? Pozitív? :)
2013. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!! Nos igen.Jön a kistesó :-)

A férjemnek még nem szóltam.majd kitalálok vmi meglepit mellé

Egyébként ma falásos napom volt.Egész nap habos pudingot és piskótát ettem.mást nem kívántam..

2013. aug. 26. 19:31
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma reggel elég erős szagú vizeletem volt.ez mitől lenne ??
2013. aug. 27. 08:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaaj de jó :) gratulálok :)

A pisi...nem hinném hogy baj lenne ha nincs más tünet.Nem ég,viszked,nem fáj sokat a derekad...

És mikor mész orvoshoz?Számításaid szerint hány hetes a picúr?

2013. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!