Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárgás vizes folyás mi lehet?

Sárgás vizes folyás mi lehet?

Figyelt kérdés
Ilyen sárgás darabos folyás ami inkább vizes. Teljesen szagtalan. Nem győzöm cserélni a tisztasági betétet. Ez ilyenkor természetes??? 32hkm

2013. aug. 25. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább menj vele orvoshoz, mert lehet akár egy fertőzés is.

És a fertőzés nem minden esetben viszket vagy ég. Elég ha megnövekedett a folyás és más lett az állaga.

2013. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az elmúlt hetekben sokat erősödött a folyásom. NApi min 3 tisztasági betét...vizes, néha a betéten halvány sárgás, de nekem nem darabos..:-/ A doki szerint ez ilyenkor már normális is lehet, megkérdeztem, de ha megnyugtatót akarsz hallani az a biztos, ha Te is megkérdezed! :-) Boldog babavárást és könnyű szülést!

34 hetes 3 kislányos anyu

2013. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ilyen folyásom van, főleg ha hirtelen felállok, vagy reggel ébredés után. Nálam csináltak vizelet tenyésztést is, de totál negatív lett. Azt mondta a doki, hogy ilyenkor lehet több folyás. Azért kérdezz rá te is a dokinál.


34 hkm

2013. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálam is negatív lett a kenet. Nekem os inkább helyzet változtataskor jön nagyon. .
2013. aug. 25. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az egész terhességet végigkíséri a folyás,de nem darabos,kenetek,tenyésztések,vizeletek negatívak voltak...nálam olyan is van,hogy zuhanyzáskoz,mikor kimosom magam,akkor ilyen sárgás fika állagú izé jön ki...fogalmam sincs mi lehet,az első terhességemnél ilyenek nem voltak,de most tisztasági betét nélkül nem tudok létezni,ez a fikaszerű cucc pedig csak zuhanyzásnál van!


38+6 hkm

2013. aug. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!