Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciklus 20-dik napján ovulációs...

Ciklus 20-dik napján ovulációs teszt mitől lehet nagyon halvány pozitiv? Terhesség vagy ovuláció? Kb 4-5 napja szúrkál, görcsölget a hasam. Ma csináltam az első tesztet.

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ovulációs teszt nem mutat ki terhességet, ezért is nem terhességi teszt a neve. Azért lehet halvány, mert nem sokára ovulálsz. Az ovulációs teszt lényege, hogy aznap ovulálsz, amikor a két csík teljesen egyformán erős. 37+2 hetes kismama.
2013. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Jóstesztként" használva nekem terhességet "jelzett", de nem a 20., hanem a 23. napon.(28 napos ciklusaim vannak). Gondoltam, egy próbát megér, maradt még tesztem és bejött.:) Másnap még erősebb volt, utána megcsináltam a terhességi tesztet a 26. napon. Kisfiam lett.:)

Nem mindegy azért, hány naposak a ciklusaid...ha pl. 35-40, akkor ovuláció, ha meg rövidebb, akkor akár jóstesztként is működhet. A hangsúly a feltételes módon van. Sokaknak nem vált be, nálam pont igen.

Szóval görcsölgethet az ovulációd miatt is. Életedben most csináltad először, vagy ebben a hónapban?

2013. aug. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

28 naposak a ciklusom, de az utóbbi két hónapban 26 naposak voltak.


Életemben először csináltam, kaptam párat, és kipróbáltam egyet. :)

2013. aug. 27. 05:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez így nem egyszerű, ha pl. 26 napos a ciklus, akkor ovud lehetett a 12. naptól kb. Elvileg akkor ez jó jel, de tényleg bármi lehet. Olvasd el a használatit, akkor megérted, miért írta az első, amit írt, (hogy mi az ennél, hogy pozitív, 2 egyforma erős csík), és olvass utána a jóstesztelésnek is (ott meg az erősödés a lényeg). Ha van kérdésed, megpróbálok válaszolni. Bár már csak néhány nap, és mindent megtudsz.:)
2013. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, mi volt a megfejtés?:)
2013. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!