Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki akit terhesség...

Van itt valaki akit terhesség alatt visszér miatt kezelték valami injekcióval?

Figyelt kérdés
ma voltam a dokinál, elég csúnyán kijöttek a lábamon a visszereim és majd megyek érsebészetre ,talán valami injekciót adnak be a hasamba ,az milyen lehet?állítólag ne legyen trombózisom.

#trombózis.
2013. aug. 26. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
szia én leiden heterozigóta vagyok tehát trombózis veszélyes ezért nekem ahogy meg tudtam el kellet kezdenem a szurit szúrni a hasamba, hogy a magzatnál nehogy vérzés keletkezzen.ezt naponta kell szurnom egy időben, nem a leg kellemesebb van hogy meg sem érzem van hogy ha olyan helyre szurjuk akkor fáj a szurás de egyébként ki bírható! a babáért bármit :)
2013. aug. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi is szúrjuk trombózis ellen az injekciót. Napi 1 ampulla 0.6-os clexan-t.
2013. aug. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kellett trombózis miatt injekció. Clexan 0,4 volt nekem. Bizony nem mindig kellemes a szuri, de muszáj volt nekem is a csúnya visszerek miatt. Nekem még szülés után is kell adnom. Már csak 7van vissza :)
2013. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,és ezt az érsebészeten állapítják meg ,hogy adnak ilyen injekciót vagy csak ,ha meglátják hogy csúnya ,már kapom is?vagy hogy van,vizsgálatok után derül ki ,hogy kapok vagy nem.2 gyerekem van egyiknél se jött ki most viszont rendesen,ahol szálak voltak ott már visszerek:(
2013. aug. 27. 15:05
 5/8 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok nekem vérvételből derült ki.
2013. aug. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2013. aug. 27. 23:32
 7/8 A kérdező kommentje:
Voltam érsebészeten,valami ultrahangos műszerrel megmérték a véráramlást vagy mit és csak harisnya és kenőcset kell.Kaptam receptet harisnyára valahol ujpesten van,venosan harisnya.
2013. aug. 30. 11:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is szúrnom kell magam, most már nem Clexannal hanem Fraxiparinnal valszeg mert negyed annyiba kerül...a Celxan 2800ft az utóbbi 670 ft.

Nos nem kellemes de szülés utáni egy hónapig nekem kell adni trombózis miatt. Elég csúnya a lábszáram, mindekettő, plussz a comb és szem. hajlatomban is kezd kijönni ami fáj :(

3. baba, a 2. nál jött ki de ott még nem ilyen hamar.Most szinte azonnal.

2013. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!