Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki már megszült miért ijesztg...

Aki már megszült miért ijesztgeti a többi kismamát hog y mennyire borzalmas meg h ő hogy járt? Neki volt a legnehezebb szülése a földön?

Figyelt kérdés
gyakran roszindúlatúak az emberek , megkérdik félek-e én meg mondom nem , ajaj majd fogsz aztán ha megtudod stb... naponta több száz nő szül a világban , kibírjuk nem?
2013. aug. 27. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyenekkel nem kell foglalkozni:-) Én soha nem rémisztgettem senkit.
2013. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Én az ellentábor vagyok. 10 hónapja szültem és mindenkinek mondom, aki kérdezi, hogy fele annyira sem volt rossz, mint amilyennek mondják. Ez emberfüggő szerintem.
2013. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Hát, mert anyám .. szülés már csak ilyen!

Van, akinek megse kottyan és lazán lenyomna 5 szülést egyszerre, van aki abba az egybe képes belehalni, amin átmegy.

Bizony a szülés fáj. Ezen nincs mit szépíteni.

Ha te úgy vagy vele, hogy neked nem fog, akkor tarts ki emellett. A végén meg majd meglátod, hogy fájt-e vagy sem.


Ami viszont igaz: Amint meglátod a gyermeked, minden fájdalom elmúlik és átjárja a tested egy kis csoda.

2013. aug. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát ez az , én sem nekem a második terhességem és állandóan azt kapom h a második nehezebb, ha neki az első olyan lett volna minta második soha nem szül meg ilyenek... az elsőnél is ijesztgettek. hihetetlen h mindenre tudnak mondani valami okosat:-) főleg a várókban a nődokinál... na ott beindul a horror :_))))
2013. aug. 27. 11:22
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Off: Az örök kérdés, mire ment a lepontozás?
2013. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én nem pontoztam le senkit...
2013. aug. 27. 12:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Nézd, elsőre én se féltem. De nagyon nehéz volt. Tényleg fájt! Másodjára nagyon féltem, hogy milyen lesz,mert bennem volt a rossz emlék. Kár volt annyira félni :) Gyors és könnyû szülés volt. A nagyobb gyerek 4,3kiló volt 54centivel, a kicsi 4kilós 52centivel. Szóval nem voltak épp kicsik. :) Most úgy vagyok, hogy ha vállalhatnék még babát egy picit később, akkor tuti nem félnék annyira. Mert a második pikk-pakk ment és nincs semmi rossz emlékem.

Te pedig ne hallgass senkire. Légy bátor és kitartó :) Aztán lesz,ahogy lesz,de te állj hozzá pozitívan :)

2013. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Énis a másodikat várom...nekem mindig azt mondják, az első a legnehezebb...

Nem volt nehéz, sőt..reggel 10 kor jöttek a rendes fájások, 2-3percesek, délután 2 re meglett a lányom :) és nem volt olyan borzalmas, persze, volt egy két fogösszehúzós rész, de túléltem, és vállalom a másodikat.

2013. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyatosan fájt az első szülésem 20 óra vajúdás,oxitocin,kézzel tágitás,szóval csupa finomság:-)Komolyan azt hittem,h belehalok.Ennek ellenére nem ijesztegetek senkit,akivel olyan viszonyban vagyok elmesélem,h nekem milyen volt,de még akkor is hozzáteszem,h erre ne alapozzon senki mert lehet,h neki könnyedén 2 óra alatt meg lesz a babája.Ezt nem lehet tudni.Most várom a másodikat még sem félek,mivel tudom,h lehet,h sokkal könnyebb lesz mint az első.Minden szülés terhesség más!Ezekkel az emberekkel ne foglalkozz,szerintem csak sajnáltatják magukat!
2013. aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én mindig el szoktam mondani ha kérdezik, hogy 3 óra alatt született meg a gyerek, ebből 40 perc volt olyan, hogy az anyámat is eladtam volna, ha az segít. És mindig megkapom, hogy fogjam be a számat, mert nem mindenki úgy szül, hogy bemegy aztán kipottyan a gyerek. Soha nem rosszindulatból mondják, de akkor ezek szerint egyik véglet sem jó. Amúgy én sem féltem,(kérdezték sokszor, nem is értették, hogy miért nem) a szülőszobán meg már nem ér rá az ember ilyenekkel foglalkozni.

Most, hogy 1 babán már túl vagyok, és tudom hogy vannak borzalmas részek, így sem félnék a következőtől. Ugyanis tudom, hogy meg lehet csinálni, ki lehet bírni.

2013. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!