Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2100-as méhszájról mit tudtok?...

2100-as méhszájról mit tudtok? Amiket a dokim mondott, az tulzásnak tűnik (hogy ilyennel mások befektetik a kismamákat)

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez még nem olyan vészes, hogy bárkit muszáj volna befektetni, elég, ha odafigyel a kismama magára, nem erőlteti meg magát és sokat pihen.

Ámde vannak olyan orvosok és olyan kórházak, akik és ahová ilyen méhszájértékkel bizony kórházba fektetnek-fekszenek.

2013. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fontos információ lenne, hogy hány hetes vagy. Terhesség vége felé már nem annyira rossz ez az érték, de ha még mondjuk a második trimeszterben vagy, akkor érthető a doki aggodalma.
2013. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2013. aug. 27. 19:05
 4/8 B.Nikol ***** válasza:
Szervusz! Nem tudom, hogy hanyadik terhesség, de többedik terhességnél természetesnek veszik ha hamarabb nyílik és rövidül a méhnyak! Én nekem ez a második terhességem és volt még egy vetélésem is! Az elsőnél nem volt, most meg már 24 héttől 2100 a méhszájam! Az orvosom mondta, hogy mindent csinálhatok, de ne vigyem túlzásba a dolgokat! Ez természetes többedik terhességnél! Én több magnéziumot szedek 4-6 szem magnesii citricit! Most 32 hetes vagyok és még mindig ez az eredményem! A gyerek is szép nagy, legalább két héttel fejlettebb! Szóval én azt mondom ne izgulj! A befektetést akkor szokták előírni, ha a középső és belső méhszáj nyílik, de te ott még zárt vagy! Szóval én azt mondom élvezd a terhességet! Boldog babavárást!
2013. aug. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tényleg, 23 hetes vagyok, harmadik babával.
2013. aug. 27. 19:06
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszi mégegyszer a válaszokat.Házasélettől is eltiltott, az is normális?
2013. aug. 27. 19:08
 7/8 B.Nikol ***** válasza:
Nekem azt is lehete, bár mi utána már nem nagyon éltünk, mert hát nem volt hozzá kedvem! Mostmár kényelmetlen is lenne, szóval ezt kiböjtöljük! :)
2013. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem első baba volt, a 28. héttől volt 2100-as az értékem. Akkor pár napot bent voltam, mert folyamatosan keményedtem. De magneziumot szedtem emelt adagban, és haza is mehettem. Kérdeztem a dokit, mit szabad vagy mit nem? Mondta, hogy azért havat lapátolni ne menjek ki. :) De nekünk szabad volt a házasélet is, csak szólt a doki, hogy kicsit óvatosabban, mint alapból.
2013. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!