Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+2 hetes kismama vagyok....

11+2 hetes kismama vagyok. Ugye nincs baj? Körülkbelül egy hete már nincs hányingerem, nem fáj úgy oldalt a mellem, csak a mellbimbóm érzékenyebb. Nincs baj, hogy kezdenek a tünetek csillapodni? Viszint a méhem környéke szúrkál, húzódik!

Figyelt kérdés
8 hetesen voltam utoljára ultrahangon, ott minden oké volt, de nem tudom csak nekem tűnik ilyen hosszú időnek ez egy hónap a két vizsgálat között?Ha ez idő alatt ne adja a jó Isten nem lnne a babának szívhangja vagy meg ne állna a kis szíve, azt én tudnám valamiből(testemen jelek)?Tudom nagyon buta kérdés, de pár ilyet már olvastam és annyira félek, hogy nehogy baj legyen!Csak én aggódom ennyire?
2009. okt. 31. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Örülj neki hogy elmúlt a hányingered.

Képzeld,első gyerekemmel egy UH vizsgálaton se voltam(akkor még nem voltak gépek, csak azt vizsgálták akinél valami gebaszt gyanítottak), eszembe se jutott hogy baj lehet.

2009. okt. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Túlreagálod az egész terhességet.

Örülj, és élvezd ki a terhesség minden pillanatát

Ne agyalj ilyen hülyeségeken, hogy mi van ha... :S

Ha leáll a szíve akkor az azért történik mert életképtelen, és az jobb is ha ilyen korán kiderül

2009. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattatok!!!
2009. okt. 31. 11:03
 4/9 anonim ***** válasza:

én 12 hetes vagyok,de sajnos még mindig nem multak el a hányingerek,görcsök,gyomorfájások stb-k...jó neked,hogy ilyen hamar elmult.biztosan nincs semmi baja a babádnak.biztos,hogy észrevennéd ha valami baj lenne,de nyugodj meg,NINCS BAJ!!!

boldog babavárást :)

2009. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetesen is egész napos rosszulléteim, hányingerem van. Irigyellek, hogy neked már elmúlt, hála Istennek. Örülj, neki, és ne izgulj!
2009. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egy bizonyos idő után ezek az érzések elmulnak ! pl barátnőnek egy hétig tartott csak a rosszullét meg ilyesmi dolgok! de a lényeg hogy ez nem azt jelenti hogy akármi baj is lenne :) grat a babához :)
2009. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 11.2 hetes vagyok, nekem a 8. héten megszűnt a hányinger a 9. héten vissza jött 3 napra, majd megint megszűnt, és most megint néha vissza jön, de már nem egész napra. A melleim már kb. a 8. hete nem fájnak, a dokim a 10. héten ezekre az aggodalmaimra azt mondta, hogy a méhlepény már átvette a szerepét, és ez természetes hogy elmúlik. Tudom hogy minden rendben van, mert tegnap voltam uh, és nagyon ficánkolt a baba, a méretei meg rendben voltak. Ne aggódj, szerintem ez normális!
2009. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Örülj neki,hogy almúlik.Az első terhességemnél nem is volt.Most a másodiknál a 23. hétig napi 3x hánytam.

Nyugi!Örülj,hogy jól vagy és élvezd a kismamaságot.

2009. okt. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanigy voltam,mint Te.Amikor rosszul voltam az volt a baj,ha jól voltam,akkor aggódtam..nyugi még 1-2hét és elmúlik az extra aggódós időszak..na nem mondom,utána is lehet min,de az eleje nekem is iszonyú lassan ment.Ma már rohannak a hetek,majd meglátod,14h.után csak úgy repül az idő:-)

élvezd az egészet,mindjárt vége!

19hetes km.

2009. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!