Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Forever aloe verás foggélt...

Forever aloe verás foggélt használhatom? Van aki ilyet használ?

Figyelt kérdés

fluorid mentes,csak természetes borsmenta és fodormenta van benne.az nem baj?

Akiktől szoktam vásárolni azt mondták nyugodtan ,sőt le is nyelhetem,nem lesz baj.szerintetek?

mondjuk most 3szor hogy használtam kipróbálni,nekem jó,mert nem erős menta érzik,hanem csak egy kicsit.


2013. aug. 30. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan. Úgy tudom az aloe vera-nak csak az illóolaját nem szabad használni terhesség alatt, de ez is csak egy városi legenda :)A mentát is használhatod, bár azért nyilván ne egyél meg naponta több tubus fogkrémet :)
2013. aug. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én ittam az aloe vera gélt.Gondoltam jót tesz az egészségemnek.Viszont nem régen olvastam hogy ha a gélben a külső levelét is beledolgozzák,az spontán vetélést is okozhat,mert az aloe levelét régen magzatelhajtásra használták....hát mit ne mondjak beparáztam,mert már lassan 4 éve szeretnénk babát és isten ments hogy e miatt még kevesebb esélyt adjak magamnak.Azt tudom hogy ha babát fogok várni,semmi olyat nem fogok használni amiben aloe van.
2013. aug. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!Nyugodtan használhatod, és valóban az se baj, ha lenyeled, vagy a gyermekek is lenyelik, mert nincs benne fluor, csak természetes anyagok, gyógynövények és még a fogkőképződést is gátolja.Érdemes lenne saját törzsvásárlói kártyádra, közvetlenül a cégtől vásárolnod és akkor még kedvezményeket is kaphatnál.

2.-nak: Valóban jót tesz az egészségnek a belső kocsonyás gél és tényleg a levél külső részének az említett hatásai vannak.Éppen ezért olyan stabilizált Aloe Vera italt érdemes fogyasztani, amiben csak a belső zselé van.Ezt viszont célszerű a terhesség előtt és alatt is fogyasztani, sőt a babának is adható.Megfelelő minőséget válassz és nyugodtan használhatod, sokat segíthet.Én és a környzetem is ilyet fogyaszt, használ már évek óta.

2013. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. aug. 30. 19:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Az FLP-s cucctól biztos nem fogsz elvetélni. Akkor elég sok vetélés lenne a terhes FLP-s nők körében, mert az összes issza a gélt. Meg szerinted a nőgyógyász javasolná, hogyha bármi baja lenne tőle a kismamáknak?


Azért látni, hogy mennyi buta összefüggést tudnak összekombinálni az emberek.

2013. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Kedves Kisiskolás,én nem FLP-s teméket ittam,hanem a rossmanban vásároltam,és fogalmam sincs róla hogy mit tartalmaz.Én csak egy tapasztalatot írtam le,nem kívántam kombinálni.Szerintem nem lett a kérdezőnek ettől rosszabb napja,és elég szembetűnő hogy olyanok írnak ilyen választ aki talán ennek a terméknek az értékesítéséből él.Én pedig csak egy mezei fogyasztó vagyok.Hozzáteszem,nagyon hasznosnak tartom,de nem kockáztatnék az aloe miatt.
2013. aug. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia 6-os! Én úgy gondolom, hogy jól tetted, hogy felhívtad a kérdező figyelmét a levél külső részének kedvezőtlen hatásaira.Az nagyon jó, ha "mezei fogyasztóként" is ilyen körültekintő vagy.Ma már nagyon sokféle aloés termék található, ezért érdemes mgnézni, hogy milyet használunk, fogyasztunk, hogy tényleg azt a hatást érjük el, amit szeretnénk.
2013. aug. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tegnap 07:13

Kedves névtelen! A kérdésben az FLP Aloe készítményeiről van szó és nem a ki tudja honnan származó és egyáltalán nem tudni mit tartalmazó készítményekről. Ha az FLP termékektől bármi baja lenne a terhes nőknek, akkor tömegével elvetélnének.

Az, hogy más készítményekbe mit rak bele vagy mit nem a gyártó azt nem tudom. Ahogy azt sem tudom, hogy milyen minőségű növényekből készítik és hogyan a termékeket. Az FLP-set viszont tudom és azzal rengeteg tapasztalat van, terhes nőkkel is.

FLP Aloe gél =/= az egyéb, a boltokban kapható gélekkel, de a nem természetes körülmények között termesztett növényekkel sem.


Főleg azért nem venném meg ezeket, mert ismeretlen az eredetük és a feldolgozásuk, nem ellenőrzött a minőségük így a hosszútávú hatásuk is ismeretlen.

2013. szept. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!