Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 160/90 volt a vérnyomásom,...

160/90 volt a vérnyomásom, kaptam Dopegytet ikreket várok 23 hetes vagyok, mennyire befolyásolja a vérnyomást az ikerterhesség?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ikerterhesség nagyon megterhelő, még akkor is, ha nem érzed magad fáradtnak. Én 35. hétre szültem, de már ilyenkor többet kellett feküdnöm.

Tapasztalatból tudom, hogy amikor benyomtak egy hétre a kórházba ugyanígy, vérnyomás meg pulzusszám miatt, akkor az unalomtól fekve egy hétig semmi bajom nem volt.

Utólag már tudom, hogy sokkal többet pakolásztam és jöttem-mentem meg dolgoztam, mint kellett volna.

A legjobb, amit tehetsz értük, hogy az unalomig tévézed, olvasgatod és kényezteted magad. :)

2013. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A magas vérnyomás sima terhességnél is veszélyes, nemhogy ikreknél. Tényleg, pihenj nagyon sokat!!!!!!
2013. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pihenek amennyit tudok.jol érzem magam de nagyon féltem a piciket.köszi a választ.
2013. aug. 30. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!