Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van más is akinek alacsony...

Van más is akinek alacsony trombocitaszám miatt haematológiára kellett menni? Mit csináltak ott?

Figyelt kérdés
Már 2010-ben 141.000 volt a tr.számom, de nem foglalkoztak vele. Akkor nem voltam terhes. Most terhesség elején 138.000 volt majd 127.000. A normál érték úgy tudom, 150.000-500.000 között van. Háziorvosom szerint ez minimális eltérés, de a nődoki beparáztatott, hogy valami genetikai betegségem lehet. Hasonló cipőben járt valaki? 15hkm.
2013. aug. 30. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem egész terhességem alatt jó volt, kivéve most az utolsó pár hétben elkezdett csökkenni, a 32. héttől!Akkor volt 131000, azt mondták figyelni kell rá h csökken e tovább ez még nem vészes. A kövi vérvételnél, a 37. héten már 145000 volt, ami még mindig nem érte el az alsó határt, de a nődokim szerint ezzel nem tesznek még semmit a hematologián sem!Oda 100ezer alatti értéknél küldenek el!Szóval szerintem ne aggódj, lesz még sok vérvételed, nyomon fogják követni h alakul, és ha rosszabbodik elküldenek hematologushoz!

38hkm

2013. aug. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!