Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap kidurrant a fogínyem,...

Tegnap kidurrant a fogínyem, azóta a babám nem áll le a pocakban.38 hetes vagyok, jelenthet ez bajt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap éjjel fél 2-kor felsírt a kislányom, és ahogy mentem át hozzá, olyan fura íze lett a számnak. Ömlött belőle a vér és a genny, kb fél órán keresztül. Egész nap fáj, tegnap is, ma is. De az éjjeli dolog óta a kicsi a pocakomban nem áll meg egy percre sem. Folyamatosan keményedek, görcsölök, feszít a hasam. A kicsi érezné, hogy nekem fáj, azért csinálja, vagy beindíthatott ez a dolog valamit nála?

Fogdoki majd hétfő délután (a helyi nem rendel még 2 hétig, ügyelet csak Pesten, az meg 4 óra utazás innen, autónk nincs), nődoki meg szerdán (előbb nem fogad a kórház, csak ha szülni megyek be).

Szerintetek mit csináljak? Pihenjek, meg magnézium, hátha elmúlik? Vagy?


2013. aug. 31. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha meg tudod oldani (neked kísérettel, másik gyereknek felügyelettel), én inkább a minél gyorsabb fogászatot választanám. Ha belefér, akár fizetőset. Nem jó verzió, ha már tényleg szülsz és ezért még jó pár napig így maradsz.
2013. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajna ma nem tudom kire bízni a kiscsajt, elég nyűgös, meg lázas is, és ilyenkor senki nem bír vele. :-(
2013. aug. 31. 13:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Offolok de ez hogyan történt? Gyulladt volt vagy mi?
2013. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, mit lehetne tenni...kellene addig is esetleg valami gyulladáscsökkentő, amit kismamák is használhatnak. Nincs a közelben egy ügyeletes patika? Ott talán tudnának mondani valamit. Én azért bíztatnálak. Szerintem komoly gond ennyi idő alatt nem lehet. Gyulladt góc volt esetleg?
2013. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tegnap fáj a fogam, reggel erre ébredtem, elmentem a fogdokihoz, kiderült, hogy szabin van.. de vettem be Algopirint, kicsit jobb lett, gondoltam hétfőig kihúzzuk valahogy. Jegeltem, van itthon ilyen gyulladáscsökkentő csepp, amit vízbe kell tenni, és azzal öblögetni, én fél óránként öblögettem. Aztán nagy nehezen elaludtam... és erre ébredtem. Mostanra fekete az ínyem, van benne egy kráter, de már nem fáj olyan vészesen. Csak enni nem tudok, mert ha hozzáér valami, akkor kész vagyok.

Csak a kicsi miatt aggódom nagyon.

2013. aug. 31. 17:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Pedig a fog rengeteg bajt okoz és én inkább utaznék 4 órát a helyedben.
2013. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igazatok volt, éjjel egy percet nem aludtam,mert a fogfájásból hasmenés lett....percenként megyek. Nemrég az ügyeletes adott hasfogót meg fájdalomcsillapítót, és reggel a szájsebészeten kezdek.

2013. szept. 1. 13:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Juj szegeny. Gondolod van osszefugges a ketto kozott? Irj majd mi van veled.
2013. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A fogorvosom mondta, hogy annyi bajt okozhat ha a véráramba genny kerül, hogy ihaj.


Neked pedig igencsak bekerült.


Legközelebb azonnal fogászat. Ez nem játék.

2013. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem lehet összefüggés. Ma voltam dokinál, írt fel gyulladáscsökkentőt, rakott a fogamba gyógyszeres tömést, szerdán kihúzza.
2013. szept. 2. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!