Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hólyagos csalánkiütés az...

Hólyagos csalánkiütés az alsónemű vonalában combtőnél 30 hetesen mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az orvosom szabin van, idegennek nem mutogatnám, de elég kellemetlen. Szerintem nem gomba, de akkor mi?

Piros hólyagos csalánkiütés az egyik combtövemnél a bugyi vonalában már 1 hete. Nem javúl a hintőporttól sem.

A neten találtam valami autoimmun betegséget, ami a terhesség 2-3 trimeszterében jelentkezik és ilyen tüneteket okoz. Szerintetek?

Nektek volt ilyen.



2013. szept. 1. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még róla, de ha bemész SZTK- ba bőrgyógyászatra akkor ott is tutira tudnak mondani valamit. Én biztos nem várnám meg, hogy visszajőjjön a dokim. Minden jót! :-)
2013. szept. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy új melltartó okozott hasonló tüneteket. Nem vettél új alsóneműt, nem váltottál mosószert,öblítőt?
2013. szept. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetkeg latex allergia? Olvass utanna hatra ez van neked is
2013. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem valtottam sem mososzert, sem intimmosakodot, nem vettem uj bugyit. Tegnap es ma vettem be kalciumot es mintha elkezdett volna picit szaradni.

Ma 10kor megyek orvoshoz, meglatjuk mit mond, mert nem az en dokim.

2013. szept. 2. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!