Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák most tegye mindenki...

Kismamák most tegye mindenki a kezét a szívére! Szerintetek is azért vagyunk kívánósak, hogy a férjeink kényeztessenek egy kicsit?

Figyelt kérdés
Második terhességemnél vagyok, soha nem voltam kívénos, persze, megkívánok egy kiló szőlőt ha éppen elmegyek mellette a piacon, de soha nem jutna az eszembe éjszaka csokitortát kérni a férjemtől ha éppen nincs. De hallottam ilyeneket, sőt a baráto körömben volt is ilyen...szerintem ez kamu..nem?

2013. szept. 5. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Persze hogy az!
2013. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért vagyunk kívánósak hogy kényeztessenek. Ez hormonális hatásra van. Illetve bizonyos tápanyagokra szüksége lehet a kismamának, legyen az szénhidrát vagy más.

Az egy másik kérdés, hogy ki hogyan elégítteti ki a vágyát, vagy nem. :)

2013. szept. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem a párom a legnagyobb mértékben kényeztet, mégis kívánós vagyok :) Most éppen borsó őrült lettem :) Minden jöhet, ha van benne borsó. A párom már kora reggel csinálta a borsófőzeléket.
2013. szept. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát én olyan kívánós voltam hogy elbőgtem magam ha nem kaptam meg amit akartam, somlói , dinnye , eper.... fagyi, de nem kellett a páromnak beszereznie mentem én értük vígan:-))) csak hadd egyem meg, ennyi . Csokitortát éjszaka? én éjszaka aludtam... :-))))
2013. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az ejszakai tortenetek... hat velem elo fordult h ejjel 10 korul meg leugrottunk fagyiert mert annyira akartam. De ez max 2x torttent meg. A terhesseg elejen annyira kivanos voltam h szo szerint nem mertem boltba jarni mert amit csak meglattam mindent megkivantam meg a vsomagolo papirt is megettem volna xD szerencsere mar nem igy van xD 35hkm
2013. szept. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A fagyi nálam is az elsö helyen volt a kívánós listán, és ha csak megláttam tv-ben, üzletben, utcán valakinél akkor nekem muszáj volt rögtön és sokat :P
2013. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
nekem nincs férjem és vasárnap 3 órát autóztam a nagyanyámhoz a barackoslepény miatt. Mire odaértem rosszul voltam a szagától és hánytam. Egy órával később megettem egy fél üveg uborkát...Szóval szerintem valami más az ok.
2013. szept. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor lehet én vagyok kivétel, de én egyáltalán nem vagyok kívánós. Ami van itthon azt eszem, nagyon sok gyümölcsöt-zöldséget, és nem volt olyan, hogy valamiért boltba kellett volna mennem.

24 hkm

2013. szept. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia

Hát ezt nem tudom, mert én nem voltam és nem is vagyok kívánós, de szerintem már nem is leszek, azért éjszaka enni mondjuk elég durva azért meg lehetne várni a reggelt.

Boldog baba várást.

37 hkm

2013. szept. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Nálam az apa az elején lelépett, nincs aki lesse minden óhajom, mégis kivános vagyok:) én indulok magamnak éjjel csokitortáért:))))
2013. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!