Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan várandósságod...

Volt olyan várandósságod alatt, hogy olyan helyen ért el a rókakoma, ahol "nem kellett volna"?

Figyelt kérdés
Kerültetek már ilyen kellemetlen helyzetbe? Busz, bolt, utca .... kellős közepe?
2013. szept. 7. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
nem, de ha igen mit lehet tenni
2013. szept. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Lánchíd közepén úgy,hogy én vezettem...
2013. szept. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
2 barátnőm is volt igy, egyik reggeli csúcsban a buszmegálló kukáját hányta le a másik a nyilt utcán egy étterem elé másik alkalommal meg összesett az utcán és aki oda ment nő segiteni azt hányta le kicsit.
2013. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
a meki annak számít?
2013. szept. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Meki? Hát eléggé :) De mondjuk ott a kajaszagtól (vagy illattól, kinek mi), nem csoda :)


Még nagyon a terhesség elején voltam, nem is tudtam hogy terhes vagyok, kirándultunk, és egy hatalmas rét kellős közepén jött rám. Se fa, se bokor, semmi :( Volt nálam egy zacskó, szóval az a része "rendben volt", de körülöttünk egy iskolás csoport nézte amit csinálok, körbe-körbe voltak, még elfordulni sem tudtam, férjem próbált meg valamennyire takarni. Így utólag vicces, de akkor eléggé égtem.

2013. szept. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
corvin negyednel fent a villamos megalloban :D es busz begalloban
2013. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
buszon... nyílt utcán...nadekérem.. nekünk szabad.. :D elvégre nem hulla részegek vagyunk és azért hányunk.. :))))
2013. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
.csak kíváncsi voltam :) köszönöm a válaszokat! :) nem semmi. utolsó ott a pont. :)
2013. szept. 9. 08:29
 9/9 anonim ***** válasza:
én konkrétan a buszon...
2013. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!