Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek tetszik az Olivér név?

Nektek tetszik az Olivér név?

Figyelt kérdés
A párommal ezt választottuk, de egyik nagyszülő sem rajong érte, mert ők a hagyományos magyar neveket szeretik, mint István, Janos, Mihály, József stb...Tényleg ciki ez a név? Már most tudom, hogy igazi kis vagány csávó lesz és szeretnénk jó nevet adni neki.
2013. szept. 7. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

A Ti gyerkőcötök lesz, Nektek van jogotok eldönteni mi legyen a neve! Egyértelműen olyat válasszatok, ami nektek tetszik!

Amúgy szerintem nagyon szép név !

2013. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem ciki, sőt még divatos is mostanában, de nekem nem tetszik.
2013. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen! Most divatos is.
2013. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon nem tetszik... én nem adnék olyan nevet amiben benne van a "vér" szó, ha Olinak becézik az meg olyan kutyás... Bár ezek a hagyományos magyar nevek is szörnyűek, de lehet, hogy csak szerintem.
2013. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik! Az a lényeg,hogy ti mit szeretnétek,a nagyszülők majd beletörődnek. A mi kisfiúnk Benett lesz, ez sem tetszik a nagyszülőknek meg pár ismerősnek, de nekünk tetszik,így ez lesz, a többiek meg majd megszokják :-)
2013. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenki válasza hasznos volt. A Benett név nekem is tetszik! Ráadásul jól lehet becézni azt is. :)
2013. szept. 7. 19:53
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, nalam eselyes volt, de parom nem egyezett bele.
2013. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem igy hivják a kisfiamat:)Olinak, Olikának becézzük.
2013. szept. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamat is így hívják, nekünk nagyon tetszik ez a név és ő is szereti!
2013. szept. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon szép név :)
2013. szept. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!