Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szült Dr. Magyar Attilánál...

Ki szült Dr. Magyar Attilánál a Margit kórházban mostanában? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
És mennyit kér a terhesgondozásért, illetve a szülésért?
2009. nov. 2. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Röviden kedves doki, alaposnak tűnik, de szülésnél szétszort...nem kellően figyel a végén az apró részleteknél..pl vajon jól illeszkedett e be a baby vagy h.elég széles e a csipő...stb...nekem ne volt bajom a terhesgondozással csak a szüléssel...kisfiam agyvérzéssel született...de ha időbe rájön h.gond van simán meglehetett volna császárral...
2009. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
és akkor nem lett volna gond...ami megnehezíti a mindennapjainkat és persze a gyermekemét is....
2009. nov. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom ami történt. Ezek szerint maradandó sérülése lett? :-(

Azt hiszem mégsem ezt az orvost választom akkor.

2009. nov. 9. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:

jajj szegény babád, nagyon sajnálom, és kívánom tiszta szívből, hogy meggyógyuljon!!!!!


pár hónapja véreztem ezért berohantunk éjjel a Margitba és pont ő volt. Ami furi volt, hogy a vizsgálat és az UH között ott hagyott, mert megnézte, hogy a kismamija megszült-e már :O de végülis a dolgát ellátta, mindkettőnet ellátott, engem bent is tartott sajnos. Egyébként mint ember szimpi volt, de mást nem tudok róla, nem abba a kórházban fogok szülni!

37h km :)

2009. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Emberileg valóban szimpatikus és lehet ez csak egy egszeri eset volt...ki tudja??? Nagyon kapkodó, de ilyen esetben szerintem mi is 2felé futnánk...sajnos maradandó a sérülése, de én akkor is optimista vagyok:):):)

Nem akartalak befolyásolni, pillanatnyi dühöm jött ki az első komentemnél...amúgy azon a napon lehet csak fáradt volt nem tudom, de mivel inditotta még inkább kellett volna figyelnie és az elöző jelekre...no mind1..boldog baby várást kívánok és sok jó egészséget mindkettőtöknek:)

2009. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
köszi, nagyon drukkolok nektek!!! soha ne add fel, nem szabad, millió példát tudok, csak legyen erőd és kitartásod és biztos nektek is sikerülni fog és meg fog gyógyulni :)
2009. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A hideg is kiráz, agyvérzést kapott a baba?

Ez szörnyű.

Ez is azért van, mert nincs pénz a kórházakban, és az orvosoknak halogatni kell a császármetszést.

Talán magánkórházaban kellő mennyiségű pénzért hajlandóak időben műteni.

2010. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!