Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes terhes vagyok. Az...

12 hetes terhes vagyok. Az elképzelhető hogy sztetoszkóppal (amivel az orvos vizsgálja a tüdő-szívhangot) hallom a babám szívverését? Ti akik meghallottátok vele, mikor leghamarabb volt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
20-22 hetesen hallottam először rendesen,de teljes csend kell hozzá és türelem a megtalálásához mert ilyenkor a baba nagyon sokat úszkál ide-oda:)Azért próbálkozz:)
2009. nov. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,inkább a sajátodat hallod.
2009. nov. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én még 27 hetesen sem találom vele...

Néha hallok lubickolásfélét, de csak annyi. Majd még próbálkozok

2009. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12 hetesen nem. Hiszen még a szívhang-hallgatóval is csak most hallani először!
2009. nov. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én még a végén sem hallottam vele:(((

2 hónapos kisfiú anyukája

2009. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is próbálkoztam, de én sem hallottam vele, aztán fel is hagytam a hallgatódzással.

2009. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászom szerint nagyon vásott fülünek kell ahhoz lenni, hogy azzal lehessen hallani. Én is próbálkoztam, de nem sikerül. Szerintem nem véletlen, hogy régen sem azzal hallgatóztak, hanem egy speciális hallgatóval, illetve lehet is kapni ilyet, de igen drága.
2009. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!