Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérváron a nővédelmi...

Székesfehérváron a nővédelmi központba hogy működik a nőgyógyászati rendelés?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztünk ide, és most megyek majd először nőgyógyászhoz ide Fehérvárra.Úgy tudom, nem kell előre bejelentkezni.

Tudnátok infókat mondani, a rendelési időröl, melyik dokihoz érdemes menni,meg hasonlókról?Minden infót szívesen veszek:)Köszönöm a segítségeteket!


2009. nov. 3. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Van de. ill. du. is rendelés, de csak a délutánira kell bejelentkezni. De. mivel rengetegen szoktak lenni, akkor jársz jól, ha odamész már 1/2 7- 7 körül. Beállsz a sorba a kartonozóba és választasz egy orvost. Általában egyszerre többen is rendelnek. A központ száma: 316-154 ha esetleg du. akarsz menni.
2009. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Interneten fent van a telefonszámuk, és dr Szőke Katalint tudnám ajánlani (bár szüléseket nem vezet már). Kérdezd meg telefonon a rendeléseket. Sokan szoktak lenni sajnos, és nincs bejelentkezés.
2009. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

...ja, a doki. Én a Schwarzinger Zsolthoz járok a magánrendelésére, de ő ott is rendel ha jól emlékszem hétfőn és kedden de., csütörtökön du., de ezt a telefonba pontosan meg tudják mondani.

Az előző voltam :-)

2009. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget:)
2009. nov. 3. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!