Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-es erősségű teszt a nemvárt...

10-es erősségű teszt a nemvárt előtt 2 nappal kimutatná a terhességet?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 08:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de nekem pl. a 10-es később mutatott csak eredményt mint a 25-ös.
2013. szept. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

én is így jártam, mint az előző válaszoló.

ettől függetlenül van, akinek előbb mutatja

2013. szept. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Milyen márkájú tesztet használtatok?
2013. szept. 10. 08:39
 4/17 anonim ***** válasza:
A 10-es rá már nem emlékszem, nem akarok hülyeséget mondani, de talán rossmanos vagy lilly volt. A 25-ös X-epil 2 db os volt erre emlékszem , mert ezt eltettem emlékbe. :D
2013. szept. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem 4 nappal a menzesz előtt kimutatta a 10-es one step.

Ha tuti tudod a PÉ napját, akkor van rá esély. Ha kicsit később volt, vagy lassabban ágyazódott be, akkor simán lehet negatív, ami nem jelent semmit.

Nagyon drukkolok!

2013. szept. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. szept. 10. 09:09
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem két nappal a nem várt előtt egy szinte láthatatlan csík (nem tudtam, hogy odaképzelem-e vagy tényleg ott van) már megjelent. Másnap is ott volt, végül a harmadik nap a z esedékes nem várt napján már egyértelmű volt. :) Amúgy egy no name teszt volt, neten lehet rendelni 3ezer ft-ért 10 db terhességi tesztet és 50 db ovutesztet, én olyanból csináltam. Elvileg szombaton szülök :) Ha időben érkezik a pici. Sok szerencsét és ne keseredj el, ha nem lesz pozitív, mi is 4 hónapig próbálkoztunk.
2013. szept. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok és könnyű szülést kívánok:)
2013. szept. 10. 09:21
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges olyan korán próbálkozni, mert nekem sem mutatta ki és megsprólosz egy csomó idegeskedést. Nekem a nem várt napján is csak halvány pozitív lett a legjobb 10-es teszt. Több tesztet vettem és mindegyikre az volt írva, hogy legalább egy nap késéssel mutatja ki csak a terhességet. Ha szerencséd van és nagyon sok hormon termelődik a szervezetedben, akkor esetleg... Drukkolok nagyon!
2013. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

a 10es tesztet a vateráról rendeltem (meg gyógyszertárban is vettünk egyet - ennek a nevére már sajnos nem emlékszem), mindkettő negatív volt. A 25-ös az xepil.


Én nem próbálkoznék, mert ilyen korán lehet negatív akkor is, ha amúgy baba van a dologban, és csak elkeseredsz :) Sok sikert.

2013. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!