Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor szerintetek mennyi...

Most akkor szerintetek mennyi idős lehet?

Figyelt kérdés

Pozitívat teszteltem tegnap. Utolsó mensim június 20-25.

1 hónapja (augusztus 10 körül) csináltam egy tesztet, az negatív lett.. Holnap már többet tudok, csak kíváncsiságból, hátha járt már vki így..:)



2013. szept. 11. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Azután nem csináltál még egy tesztet, csak most szeptemberben? Azt nehezen tudom elképzelni, hogy csak most lenne pozitív.
2013. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

aug 10 után nem teszteltem, csak tegnap..

lehet rossz volt az a teszt, vagy nem tudom.

2013. szept. 11. 12:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen lehet, hogy rossz volt, de, ha június 20 volt az utolsó menstruációd, akkor 9nappal vagy csak fiatalabb terhes nálam, ami annyit jelent, hogy 11. hét végén jársz, de ultrahangon ez úgyis kiderül :)

az én picim 5hetesen volt 5mm, 12. héten pedig 63,6mm. írj holnap, hogy mi volt, érdekel :)

2013. szept. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rendben, holnap megírom Neked!

Valami mégsem stimmelne szerintem, ha júni 20-tól számolnák, mivel az első nap, mikor védekezés nélkül együtt voltunk a párommal júni 27 volt..:)

2013. szept. 11. 13:15
 5/9 anonim ***** válasza:

de jó, gratulálok! :)

akkor viszont biztosan rossz volt a teszt, mert ha tényleg negatív lett akkor meg kellett volna még egyszer jönnie augusztusban is.

de a lényeg, hogy sikerült, gratulálok!

én is szeretném tudni, hogy mekkora a pici! :)

2013. szept. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

8 hetes a picikénk! Láttam ahogy dobog a kis szíve neki!  :)

Szóval a teszt rossz volt, ill. mégsem, mert 2 héttel később fogant, de már ki kellett volna akkor is mutatnia, na mindegy, végülis minden jó, ha jó a vége..:)

2013. szept. 12. 19:53
 7/9 anonim ***** válasza:
gratulálok :)
2013. szept. 13. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. szept. 13. 15:13
 9/9 anonim ***** válasza:

gratulálok!!!

boldog babavárást!

2013. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!