Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Körülbelül mikortól szeretitek...

Körülbelül mikortól szeretitek a babátokat?

Figyelt kérdés

Természetesnek tartjuk, hogy a férfiak sokszor csak onnantól kezdik igazán szeretni a babát, amikor már ott van és személyesen látják, sőt, van aki csak akkor, amikor már kommunikálni lehet vele.

A nőknek ugye más, mert már a terhesség alatt is érezzük, hogy ott van, de ti mikortól érzitek igazán, hogy szeretitek a babát? Már azóta, hogy tudod, hogy terhes vagy? Vagy amióta érzed, hogy megmozdult? Esetleg még több idő kellet? Van, aki még nem érzi?


2009. nov. 3. 21:20
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
87%
Amióta gondoltam rá, hogy lesz, azóta szeretem. És amióta megfogant, csak egyre jobban és jobban szeretem és várom :)
2009. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem attól a perctől, hogy megtudtam, hogy terhes vagyok. Megváltozott bennem valami. Hogy ez a szeretet-e, nemtudom. Viszont a férjem is ugyan így áll a dologhoz. Amikor kaptunk egy 2 mm-es petezsákról képet, könnybe lábadt a szeme, és azóta is magánál hordja a képeket amiket kapunk egy-egy vizsgáltatkor. Lenyűgözve nézi az uh-ot is, mintha valami csodát látna. És azt is látunk. :)
2009. nov. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
77%
Én azt hiszam azóta mióta mozog.
2009. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ez a harmadik válasz is megérkezett! Mielőtt terhes lettem én is mindig úgy gondoltam, hogy imádni fogom a babát az első pillanattól, amikor a pocimban lesz... most már 20. hetes vagyok és nagyon várom, hogy megmozduljon bennem a baba és remélem, hogy vele az érzés is!
2009. nov. 3. 21:52
 5/43 anonim ***** válasza:
74%
Igen, én is azóta, amióta érzem a mozgását érzem azt az érzést, hogy igen, máris szeretem, pedig még meg sem született. Párom azóta, hogy az első uh-n látta, kötődik hozzá, mióta pedig ő is egyre jobban érzi a mozgást, meg már a nagy pocimat is tudja velem együtt cipelni :o) szó szerint rajong érte. Mostmár a szívhangját is ő hallgatja minden nap többször is :o) Már várjuk nagyon, de azért még 3 hétig maradjon bent :o)
2009. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
74%
én is azt mondanám, hogy mióta mozog. Azóta tudok vele beszélgetni, azóta, ha átfonom kezemmel a pocimat, olyan, mintha őt tartanám a kezemben
2009. nov. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
87%
mikor megmozdult, akkor kezdtem érezni valami nagyon nagyon melegség-félét, mikor megszületett, azóta pedig szerelmes vagyok belé. :)))
2009. nov. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
85%
Én szeretem. Persze. Fájna ha elveszíteném. De tudom, hogy ez még nem az igazi. Váratlanul ért. Aggódom a helyzetünkért anyagi szempontból. Meg még nem vagyunk olyan régen együtt a párommal (a kapcsolatunk intimitását is féltem, elvégre eddig ketten voltunk csak..egymásnak, egymásért. Most pedig jön még vki)... Szóval ha látok egy filmet amiben kisbaba van, arra gondolok, hogy akkor biztos örülni fogok, de egyenlőre nehéz magam ebbe a szerepbe 100%-ig beleélni...
2009. nov. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
79%

én még nem érzem!Kötődöm hozzá, és furcsa érzések kavarognak bennem, de még megfoghatatlan mi is ez, hogy is van ez. Férjem viszont imádja!!! Én az UH-ot se tudom összekötni a pocakban mozgó kis emberrel. de biztos imádni fogom életem végéig!

36h km :)

2009. nov. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
84%

Mi imádjuk, mióta tudjuk,hogy létezik. A Férjem is, a 6 éves Kisfiunk is, és én is :)

Most hogy már nagyobb, és mozog, még jobban, és hogy tudjuk hogy fiú lesz, még jobban :)


22 hetes km :)

2009. nov. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!