Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni kimamák, az Sztk...

Debreceni kimamák, az Sztk ban az ultrahangra be kell jelentkezni? Csak annyi van a papiromon, hogy 10 nap múlva kontroll, holnap mennék a 12 hetes genetikai, uhra, elég ha csak ott beadom a papirt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom az OTI-ra gondolsz (én csak így ismerem :) ) Én egyszer voltam uh-on, a 32 hetest csináltattam ott, de mikor a doki küldött kérdezte, hogy oda megyek-e vagy a Klinikára és úgy adta a beutalót, úgyhogy ebből gondolom, hogy külön beutaló kell. Bejelentkezni nem kell, csak oda mész és amikor valaki kijön akkor beadod a papírt és szólítani fognak!!! A "10 nap múlva kontroll" nem tudom mit jelenthet!!! De ha bizonytalan vagy inkább hívd fel a védőnőt vagy a dokidat, ha van!

2009. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,az orvosom a múlt héten küldött a 12 hetes uhra,de elszámolta 1 héttel,és emiatt irták rá,hogy 10 nap múlva menjek vissza,addig is fejlődik még a Picikém:-)Na mindegy,majd holnap odamegyek reggel,aztán majd meglátom mi lesz,csak nem küldenek el:-)
2009. nov. 4. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, ha még jársz erre:


Leírnád pontosan, hogy volt? Kell-e időpontot kérni, mikor van rendelés, jöhet-e a párom - ezek érdekelnének.


Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszod!

2010. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia!Nem tudom ,lehet későn irok,de közben megszületett a kislányom:-))Az sztkban csak a beutaló kell,odamész és fogadnak egyből majd.Mehet egy kisérő is,nagyon kedvesek ott:-)
2010. máj. 13. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!