Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek ment a hasa...

Volt akinek ment a hasa terhesség vége fele és smecta port ivott? Napi hányszor?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 21:23
 1/6 A kérdező kommentje:
olvastam hogy szülés előtti jel is lehet? végülis itt az ideje, bármikor jöhet a babánk :-) 39 hetes vagyok már:-)
2013. szept. 14. 22:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Smectát én csak akkor innék, ha krónikus hasmenésem lenne és a doki javasolja, egyéb esetben (vírus pl) nem jó, ha az ember visszafogja a hasmenést. Szülés előtt egyébként nekem ment a hasam az elsőnél, de közvetlen előtte, akkor már görcsöltem is kicsit és végül másnap meglett a lányom.
2013. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de mikor elég sűrűn van többször, akkor hagyjam , vagy szén tablettát se szedjek rá? Semmit?
2013. szept. 15. 12:31
 4/6 anonim ***** válasza:

A második babával úgy voltam már 2héttel szülés előtt, hogy sokat ment a hasam. Aztán egyszer csak jobb lett. Majd visszatérr a hasmenés és pár nap múlva megszületett a kislányka. Nem szedtem semmit. Azt olvastam, hogy takarít a szervezet. Lehet ebben vmi.

Könnyü és gyors szülést! Boldog babázást :)

2013. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Smecta-t nyugodtan lehet enni, nem fogja vissza durván a hasmenést, az imódium meg hasonlók azok amikkel már vigyázni kell...
2013. okt. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, igaz nem én ittam, hanem a lányomnak adtam, akinek olyan durva hasmenése volt, hogy napi 10X kakilt és megfogta a hasát. Igaz a doki másnap leszúrt, hogy hasmenést csak akkor csillapítunk, ha nem vírusos, mert annak nagyon-nagyon nem jó. Így én azóta nem használok semmi ilyet. ha hasmenés van ajánlom a probiotikumokat (protexin, laktoprotect)
2013. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!