Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas tsh-s kismamák! Mennyit...

Magas tsh-s kismamák! Mennyit emeltek a gyógyszer adagotokon (Letrox), mikor kiderült, hogy babát vártok, és milyen értéknél emeltek?

Figyelt kérdés
Nekem terhesség előtt 1,7 volt, de sajna csak akkor derül ki, hogy kell-e emelni, mikor kb. 8 hetes leszek. Félek, nehogy késő legyen!
2013. szept. 16. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

2,9-es TSH-val estem teherbe,pedig ugye sokan mondják,hogy ez magas stb-stb...ekkor 100as euthyroxot szedtem..7hetesen 5,8 lett.ekkor 133,5re emelte..most 16hetesen lett 2..most már nem kellett emelni!


17 hkm

2013. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem amint kiderült a terehsség 4-5 hetesen megemelték 50-ről 100ra.
2013. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak 1x emeltunk a legelejen (de azt autmatikusan, labor nelkul, ahogy telefonon ertesitettem az endodokit a terhessegrol) 25-ot (igy most 75 az adag) aztan rendszeres labor kontroll mellett tobbet nem kellett emelni. Most 34 hetes vagyok, nem lesz tobb kontroll szulesig (most voltam), de szules masnapjatol vissza kell csokkentenem 25-tel es 6-8 hettel szules utan lesz kontroll. A 8. het amugy idealis, addig semmi baj nem tortenik!
2013. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem a 12. hét után abbahagyatták, már nem szedek semmit.
2013. szept. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!