Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy terhes nő ujra használ...

Ha egy terhes nő ujra használ egy negativ tesztet, és az ugyanugy negativ marad az normális?

Figyelt kérdés

2013. szept. 19. 11:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Ezek a tesztek egyszer használatosak.
2013. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Igen normális. Mivel ezek a tesztek csak egyszer használatosak. Így egy használat után akár terhes akár nem, az már nem fog más eredményt mutatni.
2013. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

No akkor ellenpélda leszek !


Ismerősöm csinált egy tesztet ami negatív lett.Utána rapisiltem kb 10 percre ra, es pozitív lett. Néztünk is nagyot! Szerintem függ a teszttől is, meg higy mikor pisiltél rá, mert 10 perc után még meg sem szárad .


39hkm

2013. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Annyira átázik, hogy használhatatlan. Mindegyikre rá van írva, hogy egyszer lehet őket felhasználni. Ez nem hiába van így.
2013. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
En kipróbáltam csak is onnan tudom... En is úgy tudtam, hogy nem. De igen! Próbáld ki... Nekem kimutatta, sőt meg egy kérdést is kitettem erről. Mert tényleg így volt!
2013. szept. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Teszttől is függ, de ha terhes vagy és amiatt mutat negatívat, mert Te egy használt tesztre pisiltél, akkor senkit nem vonhatsz felelősségre :) Inkább vegyél új tesztet, ha nem csak úgy, érdekesség miatt tetted fel ezt a kérdést :)
2013. szept. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Most azért kapok lepontozást mert en kipróbáltam es konkrétan tudok ra választ adni? Komolyan, annyi buta "nő" van...

Próbálja ki, aki nem hiszi.

2013. szept. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én sem értem a lepontozásokat, de ez van. Van aki itt éli ki magát!
2013. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%

Most próbáltam ki.

Az egyik teszt egy 2010 márciusi negatív dei hcg teszt. Most is negatív maradt.


A másik egy vaterás kazettás teszt, ami idén áprilisban lett negatív. Most is negatív maradt.


Én pedig 25 hetes kismama vagyok

2013. szept. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem értetlen vagyok,én is tudom, hogy csak egyszer használhatóak,csak egy próba volt.
2013. szept. 19. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!