Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes várandósan Vidámparkb...

20 hetes várandósan Vidámparkba menni? Szerintetek árthat a babának?

Figyelt kérdés
Jól vagyok, minden rendben van mind a kettőnkkel, pocakom pedig sajnos nincs.
2013. szept. 19. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor sem hiszem, hogy használna neki. Mondom ezt úgy, hogy én az egyikkel kb 8 hetesen vidámparkoztam (még nem is tudtam, hogy van...), a másikkal pedig 14 hetesen. Vele már akkor sem ültem fel olyanra, ami nyomná a pocakomat, de nem is csak emiatt. Gondold csak el, mondjuk egy T-Rex vagy egy Flying Circus, micsoda erők hatnak minden irányból... Ekkora babával (még ha kívülről nem is látványos) max egy körhintát vállalnék be vagy a gyerekeknek való kukacvasutat :).
2013. szept. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom még ki akarod használni ameddig még van. Szerintem nyugodtan elmehetsz, maximum nem ülsz rá olyan játékra ami nyomná a pocakodat, vagy látnád hogy nem tenne jót egy hirtelen lökés, fékezés mert ilyen helyen ez bármikor megeshet. De ettől független még rengeteg mindent tudnál ott használni.
2013. szept. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az olyan játék, mint pl.:dodgem, hullámvasút, olyan játékok amin megütheted/üthetik a pocid semmi képpen sem.

De ezt gondolom, te is tudod:-)

Laza játékok, biztos nem okoznak problémát...bár én nem mennék. Én szeretek óvatos lenni, de ez nem azt jelenti, hogy más se menjen:-)


39hkm

2013. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én olvastam róla,hogy kifejezetten tiltják,mert a rázkódások beindíthatják a szülést.
2013. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen árthat, nem nagyon van ott olyan játéka régi körhintát kivéve ami nem árthat.
2013. szept. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kávétejszín ***** válasza:
100%

Vidámparkba elmehetsz, csak ne ülj fel semmire. :D


Bár én 23 hetesen mentem férjhez, reggelig folyamatosan, megállás nélkül ugráltam és táncoltam, utána meg 2 hétig pakoltunk költözés miatt a másodikra bútorokat, táskákat, csomagokat. Nyilván a szekrényt nem én hoztam fel, de nem kezdtem el hisztizni, ha meg kellett emelni az asztalt vagy be kellett hordani négy széket.


Tény, hogy a vidámparkban nem sok olyan játék van, amit te is ki tudnál használni, nyilván a rázós, hirtelen mozgós játékok szóba sem jöhetnek. Én egy szellemvárat pl. bevállalnék a helyedben, meg egy nagy adag vattacukrot, de egyébként csak a párom/családom/barátaim társaságát élvezném (és én lennék a fényképezőgép-kezelő). :D

2013. szept. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se ülj fel semmire. Nem lehet tudni, hogy azok az erőhatások, amik érnének, hogyan hatnának a babára. Szerintem sosem bocsátanád meg magadnak, ha emiatt bármi baja esne. Ne kockáztass!
2013. szept. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Eszembe nem jutna.Mi agyon sokat kirándultunk terhességem alatt,de mindig veszélytelent és nem megterhelőt.Voltunk színházban,moziban,előadásokon..De a vidámpark az rázós szó szerint is..35 hetes,2. baba
2013. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem csak a büféket próbálom végig :).
2013. szept. 20. 15:28
 10/10 Kávétejszín ***** válasza:
Az a legjobb elfoglaltság. :) Jó szórakozást! :)
2013. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!