Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért mondhatták/kérdezhették...

Mért mondhatták/kérdezhették ezt? Megijedtem.

Figyelt kérdés

Ma reggel voltam NST-n. Mikor végeztünk elküldtek uh-ra áramlást nézni. A szonográfus azt mondta, hogy azért kell ez mert bealudt a baba nst-n. Ez nem igaz. Jó sokat mozgott.Akkor mért volt rá szükség?Amugy az uh-n minden ok volt.

Ill.Az aszisztens szerintetek mért kérdezhette,hogy össze van e pakolva a csomagom, meg hogy mikor kell bemenni a kórházba. Közeledhet a szülés azért mondhatta el? Amugy a BPD:96 placenta: mellső fali, G3

Bocsi a hosszú szövegért.

37 hkm.


2013. szept. 20. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem a G3 miatt, öregszik a méhlepény. na meg 37 hetes vagy, bármikor szülhetsz :)
2013. szept. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És az mit jelent, hogy fekvés: 2/kpf. a 36 hetin meg 1/kpf. volt
2013. szept. 20. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia

Máshogy fekszik a babád azt jelenti

I. kpf = koponyavégű fekvés, a baba háta az anya bal oldala felé tekint

II. kpf = koponyavégű fekvés, a baba háta az anya jobb oldala felé tekint

Lehet hogy nagyobb a babád mint ahogy számolva lett tehát nem 37 hetes vagy hanem 39-40 a BPD-ből ítélve.

2013. szept. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azta... És ezt akkor mérnem mondta a szonográfus, hogy nagyobb. Most mérges vagyok rá... :(

Köszi a válaszokat.

2013. szept. 20. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Elvileg a terhesség végén mindenkinél ellenőrizni kellene az áramlást, mert a baba már könnyen elnyomhatja a köldökzsinórt. 37 hetesen pedig gyakorlatilag bármikor szülhetsz ettől, nem kell megijedni :)
2013. szept. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást :)
2013. szept. 20. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!