Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megfáztam,17 hetes...

Nagyon megfáztam,17 hetes terhes vagyok. Attól félek, hogy a köhögés, tüsszentés során a hasra gyakorolt hirtelen nyomástók valami baja lesz a babámnak?

Figyelt kérdés
Március elején volt egy vetélésem,akkor valószínű az erős.megfázás okozta köhögéstől vált le a magzat.kb 6 hetesen. Remélem most már erős a picikém
2013. szept. 21. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj! Azért ennyi hetesen ez már nem jellemző. Elég jól "berendezkedett" már a méhedben a baba. Hat hetesen még előfordulhat a leválás, de második trimeszterben a 17. héten szerintem már nem. Bizony, hogy erős a picikéd! Azért a megfázás okozta köhögésre kérjél valamit a háziorvostól, nehogy komolyabban megbetegedj! Jobbulást neked!
2013. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


14 hetesen olyan beteg voltam, hogy csak na. 38-39 fokos láz, köhögés(1hónapig nem múlt el). Nos, egy egészséges babát még a hurrikán sem hoz ki a pocidból:-)

Egyébként én most jobban izgulok, mert szintén meg vagyok fázva, csak azzal a különbséggel, hogy minden órás kismama vagyok:-)) tehát, bedugult orral szülni biztos kiváló:-)

2013. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos kedves kérdező én nem tudok válaszolni a kérdésedre, de szerintem az orvosod majd megnyugtat, úgyhogy te se izgulj :)

igazából az előttem szólónak akartam kitartást kívánni, el sem tudom képzelni milyen lehet bedugult orral szülni :/ én a terhességi orrdugulástól szenvedek, és remélem nem tart ki a harmadik trimeszterig. pffff

14+1 hkm

2013. szept. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!